Prístroj pre výmenu brzdovej kvapaliny ST / 5IW

Neohodnotené
Značka: Genborx

Pneumatický prístroj pre jednoduché, rýchle a čisté vykonávaní výmeny brzdovej kvapaliny, odvzdušňovanie brzdových sústav a sústav hydraulického ovládania spojky. Využiť ho možno na všetkých súčasných brzdových systémoch (is ABS / ASR a pod.). Po natlakovaní vzduchu pracuje prístroj nezávisle od rozvodu stlačeného vzduchu. Zásoba stlačeného vzduchu spravidla stačí na vykonanie výmeny brzdovej kvapaliny u niekoľkých vozidiel.
Prístroj ST / 5IW s 2 pojazdnými kolieskami a nalievacím lievikom má trojkomorový tlakový systém. Tvoria ho 2 zásobníky stlačeného vzduchu (5 l, max.tlak 11 bar), zásobník nové brzdové kvapaliny (5 l, max.tlak 2,5 bar) a pripojovacie hadice dl. 4,0 m.

Prístroj pracuje tak, že na vyrovnávacie nádržku brzdovej kvapaliny sa pripojí adaptér / viečko a brzdová kvapalina sa vytláča do nádobiek pripojených na odvzdušňovacie skrutky kolies prednej aj zadnej nápravy.
Rozmery (dxšxv) 270x360x690 mm

Uvedené ceny bez DPH 21%.

Dostupnosť 2-3 dni
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Kód: ST/5IW
€417,56 –10 % €375,82 €313,18 bez DPH
Prístroj pre výmenu brzdovej kvapaliny ST / 5IW
Neohodnotené
Značka: Genborx
Prístroj pre výmenu brzdovej kvapaliny ST / 5IW
Akcia
€417,56 –10 %

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Genborx je chránenou obchodnou značkou firmy AKADEA sro Pod týmto názvom sa na slovenský a na slovenský trh dodávajú produkty ako napríklad ručné a elektrické náradie dovážané priamo (bez medzičlánku) od významných zahraničných výrobcov z mnohých krajín sveta. O kvalitné obchodné portfólio sa stará profesionálny tím odborníkov, ktorí monitorujú kľúčové svetové trhy a vykonávajú výber nových produktov. Títo špecialisti tiež priebežne sledujú a hodnotia kvalitu tovaru.Záručný aj pozáručný servis je v celej SR zaistený vlastným technickým a servisným oddelením.

Produkty s označením Genborx oceňuje vďaka ich kvalite a priaznivej cene čoraz väčší počet tak veľkoobchodných partnerov, ako aj koncových spotrebiteľov.