Štartovacie káble 800A, dĺžka 6 m - Quatros QS14409

Neohodnotené
Značka: QUATROS
  • Dĺžka = 6m
  • Max. prúd = 800 A
  • Zvierky Ideálne pre komerčné aj súkromné použitie.
  • Obal so zipsom
Dostupnosť ✓ Skladom - ihneď k expedícií (3 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Kód: QS14409
€35,57 €29,64 bez DPH
Štartovacie káble 800A, dĺžka 6 m - Quatros QS14409
Neohodnotené
Značka: QUATROS

Postup, ako naštartovať auto cez káble:

1) S autom, pomocou ktorého sa bude nepojazdné vozidlo štartovať, zájdite čo najbližšie (v rámci dosahu štartovacích káblov). Jeho motor nechajte naštartovaný, vypnite však všetky "nepotrebné" elektrické spotrebiče (napr. Svetlá, ofukovanie okien, výhrev sedačiek atď.), Nech sa jeho akumulátor zaťažuje čo najmenej.

2) Plusový - červený kábel napojte na kladný pól batérie nepojazdného auta. Druhý koniec rovnakého kábla pripojte na kladný pól akumulátora pomocného auta.

3) mínusové - čierny kábel pripojte na záporný pól nabitej batérie pomocného auta.

4) Druhý koniec záporného kábla pripojte na miesto vo štartovanie aute, ktoré je na to priamo určené (kolík na bloku motora či karosériu a pod.). Upozornenie: pri prichytenie svorky na prepojovacie miesto sa objavujú iskry!

5) Vozidlá nechajte prepojená minimálne päť minút, lepšie ale dlhšie, ak je to možné (až cca 15 min.).

6) Dbajte na to, aby štartované auto nemalo zapnuté žiadne elektrospotrebiče. Predovšetkým sa vyvarujte zapnutie spotrebičov s veľkým odberom prúdu, napr. Vyhrievanie sedadiel.

7) V momente, keď je všetko pripravené, skúste vozidlo naštartovať.

8) Ak sa štart podaril a motor beží bez problémov (napr. "Nechcípá"), začnite odpájať káble v obrátenom poradí, než sa zapájali. Najskôr sa odpojí mínusové ukostrenie, potom mínus z batérie pomocného auta. Potom odpojte plus z pomocnej batérie, a nakoniec plus z vášho akumulátora.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pod značkou QUATROS dostanú zákazníci nástroje a náradie (nielen) na opravy automobilov.

Sortiment zahŕňa napríklad aretačné prípravky a náradie pre nastavenie časovanie motorov, sťahováky, sortiment pre brzdový systém,&chladenie a klimatizácia, karosárske práce</ strong> a mnoho ďalšieho. Firma vyrába aj ťažšie dielenské vybavenie, ako  zdviháky na automobily, žeriavy a  hydraulické lisy.

Spoločnosť bola založená ako reakcia na vysoký dopyt po profesionálnych nástrojoch za priaznivé ceny. Počas krátkej doby si získala vďaka kvalite a širokému sortimentu skvelú reputáciu medzi profesionálmi aj amatérov. Tí oceňujú predovšetkým vynikajúci pomer medzi kvalitou a cenou.

Vďaka širokej sieti obchodných partnerov po celej Európe sa produkty značky  QUATROS vyrábajú a distribuujú vo veľkom meradle. Pre zákazníka to znamená okrem ľahkej dostupnosti predovšetkým istotu, že nástroj si bude môcť zaobstarať za atraktívnu cenu.

Pre český a slovenský trh je firma MojaDielna.skvýhradným dodávateľom značky QUATROS! Náradie od nikoho neprekupujeme, ale dovážame ho priamo od výrobcu. Preto si môžete byť vždy istí, že si u nás kúpite nástroje značky QUATROS za skvelé ceny a so zárukou.

>

Veľkoobchod QUATROS

Výrobky QUATROS dodávame tiež veľkoobchodne za výrazne konkurencieschopné ceny! Pre viac informácií nás, prosím, neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +420 775 400 912, alebo na emaile  velkoobchod@mojedilna.cz .

 

Podobné produkty

Štartovacie káble 800A, dĺžka 3 m - Quatros QS14408
Štartovacie káble 800A, dĺžka 3 m - Quatros QS14408
✓ Skladom - ihneď k expedícií (3 ks)
€22,34

Dĺžka = 3m Max. prúd = 800 A Zvierky Ideálne pre komerčné aj súkromné použitie. Obal so zipsom

Kód: QS14408