Kliešte na segrovky, vnútorné, vyhnuté 90 °, dosah 50 mm - GEKO G01664

Neohodnotené
Značka: GEKO

Kliešte na segrovky, vnútorné, vyhnuté 90°, dosah 50 mm – G01664

Segerové kliešte s dlhým dosahom sú vhodné predovšetkým na malé a stredné segerovky do hĺbky až 50 mm. Bežne sa používajú pri práci s prevodovkou, uvoľňovaním ložísk, pre vnútorné krúžky brzdových strmeňov atď.

Kliešte sú vyhnuté o 90 ° a rukoväte sú potiahnuté PVC pre väčší komfort a stabilitu pri práci.

Dostupnosť Do 2 týždňov
Môžeme doručiť do:
11.7.2024
Kód: G01664
€10,24 €8,53 bez DPH
Kliešte na segrovky, vnútorné, vyhnuté 90 °, dosah 50 mm - GEKO G01664
Neohodnotené
Značka: GEKO

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka GEKO je medzi profesionálmi aj hobby užívateľmi známa ako výrobca vybavenia pre autoservisy, dielne aj ručného náradia. S typickým logom ozubeného kolieska tak môžete zakúpiť napríklad sťahováky, elektrické náradie (leštičky, brúsky, AKU náradie atď.), gola sady a mnoho ďalšieho. Doslova možno povedať, že rozsah ponúkaného tovaru sa pohybuje od samostatných nástrčných hlavíc po vybavené dielenské vozíky.

Úplné počiatky firmy môžeme vysledovať až do osemdesiatych rokov, pod značkou GEKO potom spoločnosť funguje od roku 2004. Vďaka tomu je možné firmu s pokojným svedomím počítať medzi skúsených a zavedených výrobcov. Jej filozofiou je ponúkať produkty s čo najlepším pomerom ceny a kvality. V priebehu rokov si získala nemalú popularitu nielen medzi domácimi majstrami, ale aj mechanikmi a remeselníkmi. Tí oceňujú pomerne jednoduchú, ale o to praktickejšiu a šikovnejšiu konštrukciu výrobkov, hodiacu sa nielen na občasné hobby nasadenia, ale aj na profesionálnu prácu.

Potrebujete náradie na občasnú prácu? Nechcete utrácať za profi náradie na svoju prácu? GEKO je správna voľba.

Výrobky so značkou GEKO distribuujeme tiež veľkoobchodne. Ak máte záujem, kontaktujte nás, prosím, na telefónnom čísle (+420) 775 400 912 alebo na emaile tom.kyselka@gmail.com .


Geko - Profigaraz.sk

Podobné produkty

Kliešte na segrovky zahnuté, vnútorné, 60 mm - Quatros QS70760
€14,47

Zahnuté dlhé kliešte na poistné vnútorné krúžky Quatros QS70760 Pracovná dĺžka čeľustí (zahnuté časti): 60 mm Max. rozsah: 15 mm Špeciálne kliešte na vnútorné a hlboko...

Kód: QS70760