Sada na nastavenie dieselových motorov Ford, 8 KS

Neohodnotené
Značka: Licota
  • 8 dielna sada kovových zaisťovacích kolíkov a aretačné dosky pre nastavenie pohyblivých častí motora.
  • Využijete pri výmene remeňa, ozubených kolies hriadeľov, kladky a napínače remeňa, ale tiež pri výmene vodnej pumpy a pri ďalších servisných prácach na motore, kedy je potrebné zaistiť motor tak, aby sa nenarušilo jeho načasovanie.

  • Použitie u 1.6 a 1.8 dieslových motorov značiek Ford Fiesta, Eskort, Sierra a Mondeo. Vhodné aj pre 2.5D (motorov s priamym vstrekovaním) modelov Ford Transit (1985 a mladší).

  • Možné použitie aj u starších vozidiel Sierra, Orion a menej rozšíreného vozidla Ford P100.

  • Ideálny v kombinácii so sadou Ata-0063

Dostupnosť Nie je skladom
Kód: ATA-0062
€19,98 –5 % €18,97 €15,81 bez DPH
Sada na nastavenie dieselových motorov Ford, 8 KS
Neohodnotené
Značka: Licota
Sada na nastavenie dieselových motorov Ford, 8 KS
€19,98 –5 %

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Licota  je známa ako producent kvalitného ručného, pneumatického a elektrického náradia a  autoopravárenského náradia a príslušenstva. Ponuka obsahuje napríklad sady na nastavovanie vstrekovačov či palivových čerpadiel, aretačné sady motorových rozvodov, račne, kľúče, skrutkovače, brúsky či vŕtačky.

Obchodná značka Licota patrí taiwanskému výrobcovi Parget Industrial Co., Ltd. Ten bol založený roku 1983. Jeho snaženie od začiatku smerovalo k vývoju a výrobe kvalitného dielenského náradia a vybavenia. Typickým je pre túto značku rozsah sortimentu a tiež kvalita produktov. Dobré úžitkové vlastnosti všetkých výrobkov, navyše spojené s priaznivou cenou, oceňujú profesionáli aj domáci majstri na celom svete.</span >

» Prezrite si náš sortiment tovaru značky Licota! «