Súprava na opravu preliačených karosérií s extraktorom, metóda PDR, 50 ks - SIXTOL

Neohodnotené
Značka: SIXTOL

Súprava na opravu zubov s extraktorom, široká škála nástavcov, metóda PDR, 50 ks - SIXTOL SX1230.

Táto praktická súprava s vyťahovačom, tavnými tyčami a širokou škálou nástavcov je určená na opravu menších poškodení karosérie vozidla. Súprava sa používa na odstránenie pomliaždených dielov a ich zarovnanie, aby sa vrátili do pôvodného tvaru bez poškodenia laku.

Metóda PDR (Paintless dent repair) slúži na opravu preliačin a preliačenín bez poškodenia laku a potreby následného lakovania. Je to najrýchlejšie riešenie opravy preliačin a dier a nezanecháva na vozidle žiadne stopy po oprave, čím neznižuje jeho hodnotu.

V závislosti od veľkosti preliačiny si vyberiete správnu veľkosť a tvar plastového nadstavca, ktorý pomocou tavnej pištole nalepíte na postihnuté miesto. Farbu tavnej tyčinky si vyberiete podľa farby karosérie. Po vytvrdnutí taveniny nasuniete extraktor na nadstavec a utiahnete skrutku. Potom stlačíte rukoväť a opakujete, kým sa karoséria nevyrovná. Do fľaše s rozprašovačom nalejete alkohol, ktorý po oprave nastriekate na zaschnuté lepidlo a jednoducho odstránite špachtľou.

Tavná pištoľ nie je súčasťou dodávky.

Nastavenie obsahu:

      1x Vytahovák

      40x Plastový nadstavec rôznych veľkostí a tvarov

-      1x špachtľa

      7x Melt Bar

      1x fľaša s rozprašovačom

Technické parametre:

-Rozmery odsávača: 34 x 19 x 4 cm

-Rozmery lopatky: 13 x 6 cm

-Objem fľaštičky: 100 ml

-Materiál vyťahovača: oceľ

-Materiál nadstavcov: plast

Dostupnosť ✓ Skladom - ihneď k expedícií (2 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Kód: SX1230
€23,03 €19,19 bez DPH
Súprava na opravu preliačených karosérií s extraktorom, metóda PDR, 50 ks - SIXTOL
Neohodnotené
Značka: SIXTOL
Súprava na opravu preliačených karosérií s extraktorom, metóda PDR, 50 ks - SIXTOL
Novinka

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

SIXTOL je spoľahlivým výrobcomnáradia a autodoplnkov s ambíciami pre medzinárodný rast. Naša značka bola založená v roku 2013 s cieľom ponúkať vysoko kvalitné produkty pre široké spektrum zákazníkov. Každoročne sa snažíme inovovať a zlepšovať, čo je zrejmé aj z pridávania stoviek nových položiek do našej ponuky.

V roku 2016 sme sa rozhodli expandovať na zahraničné trhy, čo bol úspešný krok, ktorý nám priniesol nových zákazníkov a zvýšil našu medzinárodná prítomnosť. V roku 2021 sme získali ocenenie  Produktu roku na najväčšom českom porovnávači Heureka, čo je dôkazom vysokej kvality našich výrobkov. Tento úspech nás motivoval k ďalšiemu rastu a rozvoju značky.

V roku 2022 sme sa stali  oficiálnym vendorom pre Amazon, čo bol obrovský úspech a ďalší krok k získaniu väčšieho podielu na trhu. V roku 2023 dosahujeme vynikajúce výsledky na zahraničných trhoch a pripravujeme sa na ďalšiu expanziu. Plánujeme zastúpenie vo všetkých krajinách EÚ v roku 2024, čo bude ďalšie posilnenie našej pozície na trhu. A v roku 2025 chceme vstúpiť na americký trh, čo bude veľký míľnik v histórii našej značky.

Sme veľmi pyšní na náš nový produktový rad, kvalitu a spoľahlivosť našich výrobkov, a neustále úsilie o inováciu a zlepšovanie. Naše ambície a snaha o medzinárodný rast sú dôkazom nášho potenciálu pre ďalší úspech a rozvoj, čo je zrejmé aj z nášho plánu rozšírenia do všetkých krajín EÚ a vstupu na americký trh v nasledujúcich rokoch. Naši zákazníci sa môžu tešiť na ďalšie inovácie a vynikajúce produkty od SIXTOL.

 

Podobné produkty

Opravná sada na pretlačené karosérie s vyťahovacím mostíkom, metóda PDR, 48ks
€22,72
€23,92 (–5 %)

Opravná sada na pretlačené karosérie s vyťahovacím mostíkom, metóda PDR, 48ks – GEKO G02644 Sada prípravkov vrátane vyťahovacieho mostíka s gumovými plochami, na opravu...

Kód: G02644