Súprava pre fixáciu guľových čapov - BGS 65592

Neohodnotené
Značka: BGS technic

Prípravok slúži pre rozpínanie hliníkového uchytenie tlmičov pruženia a riadiacich dielov.

Vrátane 2 výmenných rozpínacích nástavcov (5 a 8 mm) ÁVOD čapov (8-10-12 mm).

Napr. pre uchytenie tlmičov pri puzdra ložiska pri výmene tlmiča, chyceníkulového čapu u priečneho a trojuholníkového ramena pri demontáži pružícínohy ap.

Vďaka optimálnej aretáciu prípravku s čapom, ktorý sa vsunie do skrutkovacích otvorov je skĺznutie takmer nemožné.

Nie je potrebná kladivá - stlačovák je zasunutý do otvoru pomocou 13 mm skrutkovice.

Týmto sa zníži riziko únavy a zlomenia materiálu, práve u hliníkových dielov.

Dostupnosť Do 2 týždňov
Môžeme doručiť do:
27.12.2023
Kód: 65592
€98,70 –10 % €88,82 €74,02 bez DPH
Súprava pre fixáciu guľových čapov - BGS 65592
Neohodnotené
Značka: BGS technic
Souprava pro fixaci kulových čepů - BGS 65592
€98,70 –10 %

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

BGS technic sa špecializuje predovšetkým na autoservisné prípravky a vybavenie (napr.  aretačné prípravky na rozvody), dielenské vybavenie, ručné náradie, pneumatické náradie a elektrické náradie. Sortiment dopĺňaspotrebný tovar, ako napr. poistky, pružinky, závlačky, príchytky na čalúnenie alebo poistné krúžky, tzv. Rozsah je teda skutočne široký.

Firma BGS technic bola založená v roku 1970 v Nemecku. Jej výrobky sa predávajú vo viac ako 60 krajinách sveta. Za dobu svojej existencie sa spoločnosť stala symbolom mimoriadnej kvality a pokroku vďaka neustálym snahám o inovácie. Synonymom všetkého sortimentu sú predovšetkým dlhá životnosť a užívateľská príjemnosť. Spotrebitelia z radov automechanikov, remeselníkov i náročnejších domácich užívateľov - domácich majstrov - si pri výrobkoch chvália praktickosť a premyslenú konštrukciu, ktoré prácu pomáhajú uľahčiť.

Hlavným cieľom BGS technic je ponúknuť rýchly servis, komplexný sortiment a produktové inovácie s vysokou kvalitou za dostupné ceny.

Obchod  MojaDielna.sk je popredným predajcom značky BGS, a to nielen na internete. Už od samého začiatku našej existencie v roku 2013 obsahuje naša ponuka veľké množstvo výrobkov s typickým červenobielym logom, v súčasnosti potom ponúkame viac ako 1400 druhov tovaru tejto značky. Jej sortiment navyše neustále rozširujeme, takže sme schopní ponúknuť zákazníkom skutočne široké spektrum produktov. Veľké množstvo výrobkov máme neustále  skladom, takže sú v prípade potreby dostupné skutočne veľmi rýchlo. Pokiaľ sa stane, že tovar na sklade nie je, sme schopní ho dodať rádovo do týždňa. Skrátka a dobre, "čo nemáme, dodáme".

Prezrite si katalóg značky BGS technic tu! (2020/2021 - Nemčina, PDF)

Veľkoobchod BGS technic

Produkt výrobcu BGS technic dodávame tiež veľkoobchodne. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na emaile  tom.kyselka@gmail.com alebo telefónu (+420) 775 400 912.

BOUKAL E-shop