Teflónové suché mazivo 400ml - SJD

Neohodnotené
Značka: SJD

Suché mazivo možno použiť všade tam, kde súčasti vyžadujú mazanie, ale nie je možné to vykonať prostredníctvom mastných látok, ktoré zachytávajú nečistôt a prach. Trvalo maže klzné plochy vystavené vysokým tlakom. Nešpiní, nie je mastný, vytesňuje vodu. Ideálne pre mazanie vodiacich líšt sedadiel, pier a mechanizmov stieračov, závesov, dverových zarážok, prvkov presných mechanizmov, káblov v pancierovom vedenia a plastových systémov a pohonov .. Vhodný pre použitie v širokom rozsahu teplôt od - 25st.C do + 125C °. Otočná tryska umožňuje aplikáciu v ľubovoľnom uhle.

Dostupnosť ✓ Skladom - ihneď k expedícií (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Kód: SJD10
€5,33 €4,44 bez DPH
Teflónové suché mazivo 400ml - SJD
Neohodnotené
Značka: SJD

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Poľská značka SJD ProTech sa do povedomia zákazníkov zapísala rozsiahlym sortimentom automobilovej a dielenskej chémie. Portfólio obsahuje predovšetkým technickú chémiu, ako sú suché, medené, keramické či grafitové mazivá, spreje na kontakty, čističe reťazí. >či odhrdzovače, v ponuke je ale aj výber autokozmetiky. Do nej patria napríklad osviežovače klimatizácií, čističe čalúnenia alebo oživovače plastov.

Výrobky SJD ProTech sú dlhodobo synonymom kvalitnej autochémie, auto a motokozmetiky. motocyklov, ktorí si sami chcú svoje stroje udržiavať v dobrom stave. Veľkou výhodou výrobkov SJD je okrem stopercentnej funkčnosti aj ohľaduplnosť k životnému prostrediu.


Podobné produkty

WD-40 Specialist PTFE mazivo 400ml
WD-40 Specialist PTFE mazivo 400ml
✓ Skladom - ihneď k expedícií (1 ks)
€15,59

WD-40 Specialist PTFE mazivo 400ml Toto mazivo obsahujúce práškové syntetické polymérové zložky PTFE zaisťuje vynikajúcu mazanie a ochranu. Zároveň znižuje trenie a...

Kód: WDS-50397
WD-40 Specialist PTFE "suchý" mazací sprej 400ml
WD-40 Specialist PTFE "suchý" mazací sprej 400ml
✓ Skladom - ihneď k expedícií (3 ks)
€16,40

WD-40 Specialist PTFE "suchý" mazací sprej 400m

Kód: WDS-49395