Tekuté mazivo - Multi spray s HCTO 600ml - SJD

Neohodnotené
Značka: SJD

Je univerzálny kvapalinové mazivo odolné vysokým tlakom, vyrobené v technológii HCTO, ktorá mu dodáva vzácnou formu penetrujúce kvapaliny, hlboko a ľahko prenikajúce medzi materiálmi, ktorá sa po krátkej dobe mení na vysokotlakové mazivo s pevnou stabilitou. Vynikajúci pre mazanie ťažko prístupných miest vyžadujúce nepretržité mazanie napr. Čapov, závesov a zámkov dverí, brzdových pák, hriadeľov riadenia, guľových kĺbov a vidlíc, článkov reťazí, prevodových hriadeľov, pracovných závitov a klzných plôch. Unikátne zloženie prípravku zaručuje vysokú priľnavosť, vodeodolnosť a dlhotrvajúci účinok, čím prevyšuje väčšinu dostupných prípravkov na trhu a radí sa do špičky výrobcov mazív na tejto báze

Dostupnosť ✓ Skladom - ihneď k expedícií (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: SJD11
€9,35 €7,79 bez DPH
Tekuté mazivo - Multi spray s HCTO 600ml - SJD
Neohodnotené
Značka: SJD

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Poľská značka SJD ProTech sa do povedomia zákazníkov zapísala rozsiahlym sortimentom automobilovej a dielenskej chémie. Portfólio obsahuje predovšetkým technickú chémiu, ako sú suché, medené, keramické či grafitové mazivá, spreje na kontakty, čističe reťazí. >či odhrdzovače, v ponuke je ale aj výber autokozmetiky. Do nej patria napríklad osviežovače klimatizácií, čističe čalúnenia alebo oživovače plastov.

Výrobky SJD ProTech sú dlhodobo synonymom kvalitnej autochémie, auto a motokozmetiky. motocyklov, ktorí si sami chcú svoje stroje udržiavať v dobrom stave. Veľkou výhodou výrobkov SJD je okrem stopercentnej funkčnosti aj ohľaduplnosť k životnému prostrediu.