Skúšačka akumulátorových batérií GYS TBP 500

Neohodnotené
Značka: GYS

Záťažový tester je praktický prístroj s dvojfarebnou analógovou stupnicou pre skúšanie batérií 12 V používaných v osobných, dodávkových automobiloch a ľahkých nákladných vozidlách. Umožňuje zistiť, v akom stave je testovaná batéria a tiež ako pracuje nabíjacia súprava vozidla. Prístroj je navyše vybavený analógovým ampérmetrom.

Technické parametre:
testovacie napätie 12,0 V, max.zatěžovací prúd 0-500 A, rozmery 105x60x255 mm, hmotnosť 3,5 kg, skúšobné káble 1 m.

Dostupnosť 2-3 dni
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Kód: TBP500
€113,28 €94,40 bez DPH
Skúšačka akumulátorových batérií GYS TBP 500
Neohodnotené
Značka: GYS

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť GYS bola založená v roku 1964 a je rodinnou spoločnosťou s viac ako 900 zamestnancami po celom svete. Spoločnosť je založená na neustálych investíciách do výskumu a vývoja a získavania znalostí av súčasnosti je významným hráčom v oblasti konštrukcie a výroby zváracích strojov, nabíjačiek batérií a zariadení na opravy karosérií.

Zariadenia na zváranie - GYS ponúka jeden z najširších sortimentov zváracích strojov, príslušenstva a spotrebného materiálu pre všetkých potenciálnych užívateľov, od najmodernejších aplikácií v priemysle až po bežné použitie pri údržbe a opravách.

< p>Zariadenia pre údržbu batérií - Spoločnosť GYS, vyrábaná v dvoch továrňach, ponúka mimoriadne širokú škálu produktov pre nabíjanie a údržbu batérií. Viac ako 50 rokov výroby upevnilo povesť značky GYS po celom svete.

Zariadenia na opravy karosérií - Spoločnosť GYS ponúka najširší sortiment vybavenia na opravy vozidiel, ktorá sa stala účastníkom nehody , tj vyťahovanie jamiek, zváranie, nitovanie, zdvíhanie, indukčný ohrev (a mnoho ďalších nástrojov). Tento sortiment bol vyvinutý v spolupráci s najväčšími svetovými výrobcami automobilov, ktorí nám deň čo deň dôverujú.


Arc Welding, Battery Chargers & Body Repair | GYS

Podobné produkty

Záťažový tester akumulátorov, digitálne (12V, 100A) - Quatros QS32134
€45,05
€47,42 (–5 %)

Digitálny tester na olovené akumulátory. LED diódy pre jednoduché vyčítanie výsledkov. kliešte izolované Test nadmerného štartovacieho odberu prúdu Test pre nákladné a osobné...

Kód: QS32134
Záťažový tester, skúšačka akumulátorových batérií GYS TBP 100
€35,20

Jednoduchý, veľmi rýchly a presný batériový tester sa štvorfarebnú stupnicou určený pre skúšanie batérií 6V-12V s kyselinovým elektrolyt. Rozsah merania od 20 do 100 Ah. Meranie...

Kód: TBP100