Spájkovačka transformátorová, trafopájka ETP5 125W

Neohodnotené
Značka: NUBA
Transformátorová spájkovačka Nuba ETP 5
Elektrická trafopájka pre rôzne práce v autoservise, dielni, domácnosti a pod. (Napr. Spájkovanie elektrických obvodov).
Technické dáta:
Napätie: 230V
Príkon: 125W
Hmotnosť: 1,1 kg
Modré farebné prevedenie.
Dodávané vrátane 5 kusov náhradných spájkovacích slučiek.
Výrobok známej českej firmy Nuba.
Dostupnosť ✓ Skladom - ihneď k expedícií (1 ks)
Môžeme doručiť do:
5.12.2023
Kód: T-B-125W-S
€32,02 €26,68 bez DPH
Spájkovačka transformátorová, trafopájka ETP5 125W
Neohodnotené
Značka: NUBA
Páječka transformátorová, trafopájka ETP5 125W
Tip

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť NUBA vznikla v roku 2002 odkúpením elektro výroby od firmy VDI Kyjovan Kyjov (Výrobné družstvo invalidov). Pri prevode spoločnosti, došlo aj k prevzatiu zamestnancov, väčšinu z nich tvoria osoby so zdravotným postihnutím. Spoločnosť sa neustále rozvíja a hľadá nové možnosti spolupráce ako s dodávateľmi, tak s odberateľmi. 

Táto spoločnosť bola dlhodobým dodávateľom komponentov pre trafospájky, ako sú kolafóny, spájkovacie hroty a cíny. Týmto krokom sa zhromaždila výroba trafospájok a všetkého príslušenstva na jedno miesto. Okrem výroby trafospájok a príslušenstva sa spoločnosť zaoberá aj navíjaním cievok. Pracovný kolektív spoločnosti tvoria poprední odborníci na danú problematiku a vyriešia tak všetky potreby každého zákazníka. Spoločnosť získala rad ocenení a certifikácie kvality, vyznačuje sa prvotriednou kvalitou.

Je konkurencieschopná, a to aj v celosvetovom meradle. Spoločnosť vyváža svoje výrobky do všetkých kútov sveta. Medzi najčastejších odberateľov patria zákazníci z Vietnamu, Rumunska, Bulharska, Nemecka či Slovenska.


NUBA, sro

Podobné produkty

Pistolová páječka 175 W, s příslušenstvím - SATRA
€17,98
€21,16 (–15 %)

Elektrická pištolová spájka (tzv. Spájkovacie pištole) SATRA S-SG98C Ideálne pre spájkovacie práce v autoservise, dielni i domácnosti. Sada príslušenstva obsahuje náhradné...

Kód: S-SG98C
Trafopájka - transformátorová páječka ETP5 125W, uchycení hrotu upínačem
€32,02

Transformátorová spájkovačka Nuba ETP 5, uchytenie hrotu špeciálnym upínačom, modrá farba. Elektrická trafopájka pre rôzne práce v autoservise, dielni, domácnosti a pod. (Napr....

Kód: T-B-125W-U