Indikátor povolenie matíc 27 mm, pre nákladné autá a autobusy - Checkpoint CP

Neohodnotené
Značka: Checkpoint
Ukazovateľ, tzv. Indikátor povolenej kolesové matice rozmeru 27 mm, tzv. Maticové indikátor - Checkpoint CPY27
Plastová šípka zo špeciálneho materiálu s indikačným britom pre jednoduchú a veľmi rýchlu kontrolu dotiahnutia matíc na kolesách veľkých vozidiel (nákladných áut vrátane kamiónov, autobusov a pod.). Po ich riadnom utiahnutie sa jednoducho nasadí na všetky matice tak, aby boli šípky zarovnané do jednoduchých obrazcov (napr. Špičky britov na navzájom susediacich indikátoroch smerujúce presne na seba a pod.). Akékoľvek rozbitie obrazce značí povoľovanie matíc a nutnosť ich okamžitého utiahnutie.
Odpadá tak nutnosť zdĺhavé kontroly každej matice zvlášť pomocou kľúča. Znižuje sa riziko poškodenia náboja kolesa či ráfika alebo dokonca jeho upadnutie.
Pomocou indikátora je možné tiež odhaliť závadu na ložiskách, náboji alebo brzdách - pri nadmernom vývinu tepla sa šípka deformuje a tým upozorňuje na problém.
Vhodné pre predné aj zadné nápravy. Ukazovateľ sa ľahko nasadzuje, pritom veľmi dobre drží a nehrozí jeho strata. Reflexné farba pomáha pri orientácii.

Používanie matkových indikátorov v SR bolo schválené ministerstvom dopravy SR vydaním Osvedčenie o schválení technickej spôsobilosti typu výstroja a súčastí vozidiel č. 2944.
Dostupnosť ✓ Skladom - ihneď k expedícií (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.2.2024
Kód: 01456
€0,59 €0,49 bez DPH
Indikátor povolenie matíc 27 mm, pre nákladné autá a autobusy - Checkpoint CP
Neohodnotené
Značka: Checkpoint

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Checkpoint bola založená v roku 1986 s víziou zabrániť uvoľneným maticám kolies a nehodám s odtrhnutím kolesa. Spoločnosť začala navrhovať a vyrábať indikátory matíc kolies, ktoré si rýchlo získali uznanie pre svoju účinnosť. V priebehu rokov spoločnosť Checkpoint svoje výrobky neustále zdokonaľovala a využívala pokročilé materiály a konštrukčné techniky, ktoré zvyšovali ich odolnosť a spoľahlivosť. Indikátory a držiaky matíc kolies spoločnosti sa stali široko rozšírenými medzi automobilovými profesionálmi a nadšencami po celom svete a získali si povesť pre svoju presnosť a jednoduché použitie.

Spoločnosť Checkpoint sa aj naďalej snaží dodržiavať najvyššie bezpečnostné štandardy, vďaka čomu je dôveryhodným lídrom v oblasti indikátorov a držiakov matíc kolies. V roku 2022 spoločnosť MARTINS, ktorá je v severoamerickom priemysle vybavenia pre pneumatiky známa, kúpila britskú spoločnosť Checkpoint Safety.