Univerzálny adaptér na univerzálny kĺb, 1/4" - ASTA

Neohodnotené
Značka: ASTA

Kĺbový nástavec - univerzálny, nárazový, 1/4" - ASTA 272100P.

Pružný nadstavec na prácu s ťažko prístupnými skrutkami alebo maticami. Kĺb je vybavený poistkou, ktorá zabraňuje vykĺznutiu nástrčky z kĺbu.

Vyrobené z kvalitnej chróm-molybdénovej ocele (Cr-Mo), ktorá sa vyznačuje vysokou pevnosťou a nižšou pružnosťou. Vhodná na použitie s rázovými nástrojmi.

Technické údaje:

-     Vstup: 1/4"

-     Výstup: 1/4"

-    Dĺžka: 36 mm

-Materiál:chróm-molybdénová oceľ (Cr-Mo)

Dostupnosť ✓ Skladom - ihneď k expedícií (4 ks)
Môžeme doručiť do:
7.12.2023
Kód: 272100P
€6,73 €5,61 bez DPH
Univerzálny adaptér na univerzálny kĺb, 1/4" - ASTA
Neohodnotené
Značka: ASTA
Kloubový nástavec - kardan, univerzální, úderový, 1/4" - ASTA
Novinka

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

So značkou ASTA je na trhu k dispozícii predovšetkým široký sortiment autoservisného vybavenia. Ide napríklad o aretačné prípravky na rozvody motorov, plničky a odsávačky prevodového oleja, prípravky na brzdy, nápravy a mnohé ďalšie. Sortiment dopĺňa ručné aj pneumatické náradie, ochranné pomôcky a ďalšie dielenské a servisné vybavenie.

Taiwanská spoločnosť ASTA Tools je jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek v sektore autoservisného priemyslu. Jej cieľom je ponúkať premyslené a praktické produkty, ktoré automechanikom a opravárom prácu čo najviac uľahčia a zrýchlia. Dôraz je pritom kladený na skutočne vysokú kvalitu, ktorá je plne porovnateľná s najznámejšími a rokmi osvedčenými značkami, ako sú TONA EXPERT, BGS technic alebo JONNESWAY. Mimoriadne pádnym argumentom pre obstaranie produktov so značkou ASTA je aj prijateľná cena, ktorá býva v porovnaní s konkurenciou viditeľne nižšia. Nielen vďaka tomu popularita výrobkov tejto značky neustále a veľmi rýchlo rastie.

Veľkoobchod ASTA

Prípravky a náradie so značkou ASTA distribuujeme tiež veľkoobchodne. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle (+420) 775 400 912</ strong> alebo na emaile  tom.kyselka@gmail.com .

Sortiment navyše neustále rozširujeme o novinky, aby sme mohli zákazníkom ponúknuť skutočne komplexné portfólio.

Asta Quality Tools | Single Partner | JDA Customs