VIS - online databáza diagnostických postupov pre koncern VW

Novinka

Výrobca Ross-Tech

Kód produktu VIS1


Dostupnosť U dodávateľa Odosielame zvyčajne do 2-3 pracovných dní.


Cena bez DPH 36,30 EUR

Cena s DPH 43,88 EUR


+ -

Popis výrobku


VIS (Vag Info System) – online databáza diagnostických postupov pre vozidlá koncernu Volkswagen, Audi, Seat a Škoda.

Pre väčšinu riadiacich jednotiek sú tu spracované návody na kódovanie, prispôsobenie, základné nastavenia a nastavenia konfigurácií. U motorových jednotiek sú popísané kontrolné postupy, napríklad kontrola snímača hmotnosti nasávaného vzduchu alebo snímačov pedálov a pod. Užívateľ sa tak ľahko dozvie napr. správne otestovanie plniaceho tlaku, nastavenie servisných intervalov alebo prispôsobenie klíčkov na zapaľovanie. Ďalej VIS obsahuje tiež databázu kódovania riadiacich jednotiek vozidiel skupiny Volkswagen, vrátane kryptovaných kódovaní riadiacich jednotiek ABS: Mark60 EC1, ABS8.2 front ESP8.2i, ESP9.0 front, EV_Brake1UDSContiMK100IPB, ESP_MK25A_XT.

Stačí zadať VIN vozidla a objednávacie číslo riadiacej jednotky plus jej adresu a ihneď je vypočítaný kód pre vašu jednotku.

V súčasnej verzii diagnostickej príručky VIS je presne 1672 rozdielnych diagnostických postupov pre celý koncern VW.

Bez zakúpenia licencie funguje databáza VIS v DEMO režime, kde sú číslice nahradené znakom X a slúžia na prehľad funkcií a pokrytie vozidiel a jednotiek. Každý užívateľ má povolené sledovať 40 unikátnych postupov na jeden kalendárny deň.

Dôležité upozornenie:

Podpora VIS 6.5 offline bola k 30.9.2021 ukončená. Naďalej funguje informačný systém VIS online, ktorý obsahuje mnohonásobne viac informácií a dynamickejšie sa vyvíja. Využívanie VIS online je pohodlné aj v teréne, kde si je možné vytvoriť prístup k internetu napríklad pomocou hotspotu vytvoreného chytrým telefónom. VIS online je dostupný priamo na adrese: https://diagnostics.vis4vag.com/sk/ . Prihlasovacie údaje sú zhodné s údajmi Vášho užívateľského účtu u nás. Alternatívne je možné používať špeciálny prehliadač VIS online, ktorý si prihlásenie pamätá za Vás a je zostrojený priamo na prehliadanie systému VIS online. Prehliadač VIS online už obsahuje všetky inštalačné balíčky od 1.1.2021.

Ako sa dostať k novému VIS online:

Jednoducho si stiahnite a nainštalujte aktuálny inštalačný balíček, ktorý nájdete vo vašom užívateľskom účte.

Pokiaľ nechcete kupovať aktualizáciu a Váš inštalačný balíček obsahuje ešte starý VIS 6.5. offline, potom VIS online využívajte na adrese: https://diagnostics.vis4vag.com/sk/.