Vôňa do auta vanilka - Little Joe LJP001

Neohodnotené
Značka: Little Joe

Vôňa do auta, "stromová", vanilková vôňa - Little Joe LJP001

Moderný papierový osviežovač vzduchu do auta s motívom bábiky Little Joe .

Ľahko sa umiestňuje na spätné zrkadlo alebo palubnú dosku.

Dostupnosť ✓ Skladom - ihneď k expedícií (1 ks)
Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Kód: 1002803519
€1,90 €1,58 bez DPH
Vôňa do auta vanilka - Little Joe LJP001
Neohodnotené
Značka: Little Joe

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

V roku 2015 bola vo Švajčiarsku založená firma Little Joe® so zameraním na osviežovačov vzduchu do auta. Odvtedy sme priniesli úsmev do viac ako 70 krajín po celom svete s viac ako 100 distribučnými partnermi, ktorí podporujú našu snahu. Naším cieľom je a vždy zostane byť na čele tvorby výrobkov, ktoré si zachovávajú najvyšší štandard kreativity, dokonalosti a kvality.

V priebehu rokov sa naša spoločnosť významne rozrástla a na začiatku roku 2021 sme otvorili vlastný výrobný závod v Taliansku ako 100% dcérska spoločnosť spoločnosti Drive Int AG, aby sme vertikálne integrovali naše aktivity a zefektívnili prevádzku. Naše operácie prebiehajú v priebehu celého vývojového procesu s aktívnym zázemím potrebným na vykonanie počiatočných štúdií, koncepcie, vykonávacích výkresov, založenie prototypov a stavby skúšobných a výrobných foriem. Dnes máme to šťastie, že môžeme poskytovať komplexné služby OEM/ODM pre niektoré z najznámejších automobilových spoločností na svete, ako sú Audi, Porsche, Hyundai, Renault, Toyota a mnoho ďalších.

Podobné produkty

Vôňa do auta Fresh Smile Witty Vanilla
€0,97

Vôňa do auta - osviežovač vzduchu pre zavesenie Fresh Smile Witty Vanilla Klasické a obľúbené vonítko v atraktívnom dizajne s populárnou vanilkovou vôňou. Vďaka zmesi...

Kód: 07153