Prípravok na stlačenie brzdového pedála - ATE

Neohodnotené
Značka: ATE

Prípravok pre práce na brzdovom systéme pri ktorých je nutné udržiavať stály tlak na pedál. Napr. pri diagnostike úniku brzdovej kvapaliny, nastavovanie regulátorov a obmedzovačov tlaku. Mäkká nosná doska určená pre zapretie o sedadlo vodiča. Potrebný tlak sa nastaví pomocou ozubenia, a potom sa liek zaaretuje v potrebnej polohe.

Dostupnosť 2-3 dni
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Kód: 10003557
€232,49 –5 % €220,86 €184,05 bez DPH
Prípravok na stlačenie brzdového pedála - ATE
Neohodnotené
Značka: ATE
Prípravok na stlačenie brzdového pedála - ATE
€232,49 –5 %

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť ATE, založená pred viac ako 100 rokmi Albertom Tevesom, je dnes nespochybniteľným lídrom vo výrobe brzdových systémov pre prvú montáž aj pre sekundárny trh. Ponuka spoločnosti zahŕňa nielen komponenty brzdového systému pre nové vozidlá, ale aj diely pre klasické vozidlá.

História je pre ATE dôležitá, a preto kladie dôraz na udržanie klasických vozidiel pri živote kvalitnými brzdovými dielmi. Roky vyvíjaná pozícia spoločnosti navyše vyžaduje, aby bola schopná dodávať diely brzdových systémov ako pre nové vozidlá, tak pre klasické vozidlá, ktoré sú stále častejšie.

V súčasnej dobe je v ponuke spoločnosti cez 1300 náhradných dielov na vozidlá staršie ako 20 rokov. Všetky diely brzdových systémov sú vyrobené v súlade s náročnosťou prvej montáže, aby mechanika neprekvapilo, že niečo nesedí alebo nefunguje správne. Všetky diely sú dostupné v elektronickom katalógu TecDoc, čo znamená, že sú dodávané rovnako ako ostatné produkty pre moderné automobily. ATE navyše implementovala pomoc pri hľadaní potrebných dielov, teda on-line databázu „ATE Classic PartFinder“. Obsahuje tipy, aké rozmery je potrebné na starom dieli zmerať a zadať do vyhľadávača, aby ste našli náhradu.


ATE Brakethrough Technology Vector Logo | Free Download - (.SVG + .PNG) formát - SeekVectorLogo.Com

Podobné produkty

Aretačný prípravok brzdového a plynového pedálu
€99,73
€110,81 (–10 %)

Dôležitý nástroj pre nastavovanie a testovanie pedálu bŕzd a akcelerátora.

Kód: 9976
Aretačný prípravok na brzdový a plynový pedál - QUATROS QS14032
€25,49

Prípravok na nastavenie – zaistenie pedálov brzdy a plynu, na zapretie o volant – QUATROS QS14032 Jednoduchá, ale praktická pomôcka na testovanie a nastavovanie brzdového...

Kód: QS14032