Dielenský vozík s náradím presne podľa vašich potrieb

Nie každému môže vždy vyhovovať vozík s náradím vybavený priamo od výrobcu (ktoré u nás nájdete v kategórii Vybavené vozíky s náradím). Takýto predvybavený vozík môže obsahovať náradie, ktoré nepotrebujeme, alebo naopak chýba špeciálne náradie, ktoré by sme radšej uprednostnili na miesto neho.

Riešenie je jednoduché: vybaviť si vozík s náradím presne podľa vlastných potrieb:

dilensky-vozik-s-naradim-presne-podle-vasich-potreb-moduly-1

V tomto článku si predstavíme systém modulov s náradím JONNESWAY, ktoré je možné využiť na vybavenie prázdnych vozíkov JONNESWAY a QUATROS.

Moduly s náradím JONNESWAY
V kategórii Výplne s náradím do vozíkov nájdete niekoľko desiatok rôznych modulov, ktoré je možné využiť na vytvorenie vozíka s náradím presne podľa Vašich predstáv. Moduly obsahujú širokú škálu náradia – môže ísť o bežné gola sady (sada ráčan a hlavíc), sady (očko) plochých kľúčov, skrutkovače, kliešte, úderové náradie, špeciálne TORX, XZN a Imbus hlavice, až po špeciálne náradie (napr. sada na servis bŕzd, pertlovanie brzdových trubiek, elektrikárska súprava, sada so vzduchovým náradím, s momentovými kľúčmi a mnoho ďalších). Vyberie si skutočne každý.

JONNESWAY tieto moduly ponúkajú v dvoch hlavných variantách: plastové a penové. Oba varianty modulov je možné vždy poskladať vedľa seba do maximálnych rozmerov 57 × 38 cm, čo je presne rozmer zásuviek vozíkov JONNESWAY a QUATROS. Jediné, čo nejde a čo treba mať na pamäti je fakt, že v jednej zásuvke nejde skombinovať naraz plastové a penové moduly – veľkostne sa vedľa seba nezmestia, prípadne nevyplnia celý priestor v šuplíku. Oba druhy modulov sú však vybavené rovnakým náradím JONNESWAY, ktoré je možné zakúpiť aj kusovo (napr. v prípade straty jednotlivých hlavíc, klieští, ráčeň a pod.).

V samotnom náradí rozdiel nie je, iba sa nedá kombinovať v jednej zásuvke plastové a penové moduly (resp. ide to, ale zásuvka by nebola optimálne využitá). A aké sú inak medzi plastovými a penovými modulmi rozdiely?

Plastové moduly Jonnesway
Plastové moduly sú kazety s plastovými výliskami, v ktorých je náradie uložené podobne ako v klasických kufríkových gola sadách. Všeobecne sú lacnejšie a náradie sa dá ľahko vybrať. Nevýhodou ale je, že pri veľmi prudkom otvorení šuplíka sa náradie môže vysypať a hrká. Nie sú preto úplne vhodné napr. do vozíkov umiestnených v servisných dodávkach.

Sú k dostaniu v troch veľkostiach: polovica, štvrtina a (zhruba) tretina šupíku. Polovičné a štvrtinové moduly je možné skladať na výšku vedľa seba; tretinové moduly sa zase zmestia dva nad seba, a po strane je možné pridať tretí štvrtinový modul:

varianty-ulozeni-plastovych-modulu-jonnesway

Nájdete ich u nás v sekcii Plastové výplne. Pre ľahšiu orientáciu sú označené ako moduly A (½), B (¼) a C (⅔).

Zaujímavosťou týchto modulov je, že ich možno k sebe pripojiť pomocou bočných plastových kaštieľov. Pokiaľ je šuplík vyplnený napr. len z časti, tak v ňom moduly necestujú a sú stále spojené k sebe.

Penové moduly JONNESWAY
V penových moduloch je náradie uložené, ako už názov napovedá, v kazetách z pevnej peny. Náradie v nich pevne drží, a každý kúsok náradia má svoje označené miesto - vždy máte prehľad, či nejaká hlavica nechýba, prípadne ktorá presne to je. Penové moduly sú oproti plastovým o niečo drahšie, pôsobia ale o poznanie luxusnejším dojmom, náradie v nich pevne drží za každých podmienok a nechrastí.

Penové moduly sú tiež k dostaniu v troch veľkostiach. Ide o moduly dvojtretinové, tretinové a celé. Rovnako sú označené ako veľkosť A (⅔), B (⅓) a C (celá zásuvka):

varianty-ulozeni-penovych-modulu-jonnesway

Celé moduly vyplnia naraz celú zásuvku vozíka, ⅔ a ⅓ moduly je možné potom ľubovoľne kombinovať a skladať ich zvisle vedľa seba. Všetky moduly nájdete potom v podkategórii Penovej výplne.

Kam pokračovať?
Vyberte si prázdny vozík JONNESWAY alebo QUATROS. Nájdete ich v kategórii Prázdne dielenské vozíky.
Vyberte si moduly s náradím v kategórii Výplne s náradím do vozíkov. Vpravo v menu môžete ďalej vyberať buď iba plastové, alebo penové moduly.
Predkonfigurované vozíky na inšpiráciu
Ak nechcete tráviť čas konfigurovaním vozíkov, alebo sa chcete nechať inšpirovať, pozrite sa na naše tri predpripravené konfigurácie:

Vybavený vozík JONNESWAY Special (116 ks náradia)
Vybavený vozík JONNESWAY Super (175 ks náradia)
Vybavený vozík JONNESWAY Master (267 ks náradia)2

 

Cenovo dostupná kvalita JONNNESWAY
Náradie nemusí byť drahé, aby bolo kvalitné! Nástroje od firmy JONNESWAY sú kvalitné a cenovo dostupné náradie vhodné aj na každodenné profesionálne využitie. Pozrite sa tiež na celý profil značky JONNESWAY.

Prevažná väčšina náradia a príslušenstva (hlavice, redukcia, kľúče) z kaziet sa dá zakúpiť aj jednotlivo, napr. na doplnenie strateného náradia.