Žiarovka hlavného svetlometu Osram H1 (12V, 55W, P14.5s)

Neohodnotené
Značka: Osram
  • H1
  • napätie 12 V
  • menovitý výkon 55 W
  • stupňové prevedenie P14,5s
Dostupnosť ✓ Skladom - ihneď k expedícií (2 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Kód: 10002356
€3,79 €3,16 bez DPH
Žiarovka hlavného svetlometu Osram H1 (12V, 55W, P14.5s)
Neohodnotené
Značka: Osram

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka Osram, to je globálny líder v oblasti inteligentných senzorov a emitorov. Vyvíjame inteligentné svetlá a máme vášeň pre inovácie, ktoré obohacujú ľudské životy. Neustále zdokonaľujeme naše špičkové priemyselné technológie v oblasti snímania, osvetlenia a vizualizácie, aby sme svet urobili bezpečnejším, jednoduchším a efektívnejším. Držíme vedúce pozície na našich kľúčových trhoch. 

Náš tím o zhruba 21 000 zamestnancoch na celom svete sa zameriava na inovácie naprieč technológiami snímania, osvetlenia a vizualizácie, ktoré umožňujú kľúčové trendy, ako je digitalizácia, automobilová mobilita, Priemysel 4.0/5.0, vertikálne poľnohospodárstvo, energetická účinnosť, metaverzia, pokročilé lekárske zobrazovanie, AR/VR, pokročilá biometria v smartfónoch a wearables.

Skupina OSRAM so sídlom v Premstaetten/Graz v Rakúsku so spolu sídlom v Mníchove vytvára technológiu pre prelomové aplikácie na automobilovom, spotrebiteľskom, priemyselnom a lekárskom trhu, čo sa odráža v viac ako 15 000 udelených a prihlásených patentoch. Neustále investujeme do našich popredných odborných znalostí v oblasti polovodičov a do výrobnej siete svetovej úrovne, aby sme dosiahli svoju povesť, že spoľahlivo prinášame svetu špičkovú kvalitu v mierke.