UPOZORNĚNÍ: UPOZORNENIE: Vzhľadom na technické problémy je v súčasnosti možné zadať objednávku len telefonicky +421 232 195 486 alebo e-mailom: objednavky@automotonaradie.sk.

ALLIGATOR

Spoločnosť ALLIGATOR je spoľahlivá značka v oblasti ventilov a senzorov. Naše kvalitatívne štandardy zohrávajú rozhodujúcu úlohu ako v sortimente výrobkov, tak v našich službách už viac ako 100 rokov. Už vo fáze vývoja výrobku kladieme zvláštny dôraz na najvyššie štandardy kvality a najprísnejšie bezpečnostné opatrenia

V centre pozornosti sú spokojní zákazníci - nie nadarmo patrí medzi základné prvky politiky kvality spoločnosti ALLIGATOR neustále zlepšovanie všetkých procesov a podpora osobnej zodpovednosti našich zamestnancov.

Spoločnosť ALLIGATOR dodá našim zákazníkom ročne viac ako 200 miliónov bezpečnostných dielov. Fungujúce riadenie kvality je pre to rovnakým predpokladom ako dlhodobá spolupráca a partnerstvo s našimi zákazníkmi a dodávateľmi. Ventily a systémy monitorovania tlaku v pneumatikách (TPMS) patria medzi bezpečnostné diely. Z tohto dôvodu sú rozmery aj funkcie pri výrobe a montáži kontrolované plne automaticky.

 logo

Žiadne produkty značky ALLIGATOR sa nenašli...