Autel

Spoločnosť Autel sa špecializuje na výskum a vývoj, výrobu, predaj a servis inteligentných diagnostických, detekčných a analytických systémov a elektronických komponentov pre automobilový priemysel .Jej výrobky sa predávajú predovšetkým do viac ako 50 krajín a regiónov, napríklad do Spojených štátov, Nemecka, Veľkej Británie a Austrálie. Spoločnosť Autel je jedným z popredných svetových poskytovateľov inteligentnej diagnostiky, kontroly a produktov a služieb TPMS (systém monitorovania tlaku v pneumatikách).

Spoločnosť Autel sa už viac ako desať rokov hlboko angažuje v oblasti globálnej inteligentnej diagnostiky a testovania automobilov av súčasnej dobe vytvorila tri produktové rady zahŕňajúce diagnostické produkty pre automobily, rad TPMS pre systémy monitorovania tlaku v pneumatikách automobilov a rad ADAS pre inteligentné asistenčné systémy riadenia automobilov.

Spoločnosť Autel rozširuje podnikanie v oblasti inteligentných automobilových elektronických komponentov na základe rokov nahromadených diagnostických dát.

Autel U.S. moves into Port Washington, N.Y., offices | Tire Business

 

Cena

388389
1388389
Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
Přístroj pro komunikaci s řídícími jednotkami (japonské značky)
€388,68
€431,87 (–10 %)

Diagnostický prístroj MaxiDiag- Autel Digitálny elektronický prístroj pre čítanie a vymazávanie chybových kódov a pre komunikáciu s riadiacimi jednotkami (najmä pre japonské...

Kód: JP701

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom