Böllhoff

Začal v roku 1877 ako miestny veľkoobchodník so železiarskym tovarom, dnes inovatívny partner pre spojovaciu technológiu s montážnymi a logistickými riešeniami - po celom svete - to je firma Böllhoff. V priebehu štyroch generácií sa v našom rodinnom podnikaní veľa zmenilo. To, čo nás stále poháňa, však zostalo rovnaké: Vášeň pre úspešné spojenie.

Náš rozsiahly sortiment spojovacích prvkov obsahuje jednak kompletný rad DIN a ISO produktov v rôznom materiálovom prevedení av rôznych povrchových úpravách a jednak veľké množstvo vlastných produktov z našich 12 výrobných závodov alebo od našich obchodných partnerov. Našu ponuku završujú montážne systémy optimalizované na naše spojovacie prvky. Táto ucelená ponuka z nás robí silného partnera v oblasti spojovacej techniky.

Na základe našich rastúcich odborných znalostí vytvárame individuálne výrobky a služby. Našim cieľom je byť partnerom pre úspešné spoje a prekonávať očakávania našich zákazníkov.

File:Logo Böllhoff.svg - Wikimedia Commons

 

 

Cena

368369
1368369
Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
Sada na opravu závitov Lambda-sond M18 x 1,5 - Böllhoff
€368,98
€419,29 (–12 %)

Sada na opravu závitov Lamda-sond M18 x 1,5 - Böllhoff pre vysoké tepelné namáhanie Vložka HeliCoil®plus 5x Ručné Závitníky HSS Prípravok na montáž vložiek

Kód: 10037366

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom