COHLINE

Či už ide o vodu, palivá, oleje alebo iné médiá - spoločnosť COHLINE je už viac ako 90 rokov vaším spoľahlivým partnerom pri vývoji a výrobe inteligentných kvapalinových systémov.

Ako stredne veľká rodinná firma s piatimi výrobnými závodmi po celom svete sme vybudovali medzinárodnú sieť. Vďaka našim moderným výrobným zariadeniam sme schopní vyrábať všetky typy hadicových a potrubných systémov na prepravu médií bez ohľadu na materiál. Pri výrobe používame komplexné výrobné procesy, vrátane rozrušovania, valcovania, ohýbania, spájkovania a zvárania. To nám umožňuje vyrábať vedenia z kovov, plastov a elastomérov aj kombinácie rôznych materiálov v takmer ľubovoľnom výrobnom množstve.

Sme dlhoročným partnerom pre zákazníkov zo všetkých priemyselných odvetví, ktorí potrebujú vedenie na prenos médií. Našimi zákazníkmi sú medzinárodne pôsobiaci výrobcovia automobilov, dodávateľský priemysel, výrobcovia poľnohospodárskych a stavebných strojov aj výrobcovia v segmente nových pohonných technológií. Tí všetci spoliehajú na inteligentné a na mieru šité riešenia spoločnosti COHLINE v oblastiach hadicových a potrubných systémov a oceňujú našu vysokú a spoľahlivú kvalitu, ktorú sme schopní neustále kontrolovať a tiež garantovať pomocou najmodernejšej laboratórnej a meracej techniky. Dôkazom toho je náš integrovaný systém riadenia s certifikáciami podľa IATF 16949, ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 a TISAX.

Cohline GmbH, Rohrleitungssysteme - Crunchbase Company Profile & Funding

 

Cena

13
113
Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom
Brzdové šróbenie, holender M12x1, na brzdové vedenie
€1,34

Prevlečná oceľová skrutka, brzdové šróbenie (tzv. holender) COHLINE GMBH Na opravu brzdového vedenia. Povrch skrutky je pozinkovaný. Technické parametre: - závit: M12x1...

Kód: 10003480
Polyamidové rúrky univerzálny, rôzne priemery, 1 meter
Polyamidové rúrky univerzálny, rôzne priemery, 1 meter
✓ Skladom - ihneď k expedícií (1 ks)
od €2,56
€3,41 (až –25 %)

Potrubia - trúbky polyamidové (PA), čierna farba, ohybné, univerzálne využiteľné, jednotná dĺžka 1 meter - COHLINE Kvalitné rúrky pre palivové, vstrekovacie a mazacie vedenie,...

Kód: 10121947

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom