Compac

Spoločnosť Compac vyrába vysoko kvalitné hydraulické výrobky už od roku 1946. Cieľom skúsených inžinierov spoločnosti Compac je zabezpečiť vynikajúcu kvalitu a spoľahlivosť s hlavným cieľom vytvoriť spokojných zákazníkov.

Hydraulické komponenty spoločnosti Compac sú vyrábané priamo vo firme za použitia vysoko kvalitných materiálov. Dôležité suroviny, ako sú špeciálne hydraulické rúry, tesnenia, tlakové gule, ventilové bloky atď. sú získavané iba od dodávateľov vysoko kvalitných surovín. Pri kritických surovinách používaných v hydraulických systémoch spoločnosti Compac nedochádza k žiadnym kompromisom, pokiaľ ide o ich kvalitu.

Spoločnosť Compac stanovila mierku v odbore tým, že ako jediný výrobca ponúka plnú trojročnú záruku. Žiadny iný výrobca podobných produktov túto dlhú záruku neprekonal alebo sa jej dokonca nevyrovnal. Dôvodom, prečo spoľahlivosť a trvanlivosť výrobkov Compac určuje meradlo v odbore, je jedinečná kombinácia vynikajúcich surovín, skúsených a kvalitných pracovníkov a systému riadenia, ktorý zahŕňa kvalitnú výrobu.Compac | Brands | toolaro Toolstore

 

Žiadne produkty značky Compac sa nenašli...