UPOZORNĚNÍ: UPOZORNENIE: Vzhľadom na technické problémy je v súčasnosti možné zadať objednávku len telefonicky +421 232 195 486 alebo e-mailom: objednavky@automotonaradie.sk.

Eurodainu

Značka Eurodaiunu, to je 35 rokov kvality vylepšovania. Je presný, spoľahlivý, ľahko sa používa a zachováva si stabilitu kalibrácie v priebehu času. Toto sú len niektoré dôvody, prečo sa EURODAINU stal referenčným nástrojom pre profesionálov v odbore.

Máme za sebou 35 rokov úspechov, rovnako ako skúseností a práce s cieľom neustále zdokonaľovať výrobok a udržiavať ho konkurencieschopný na špičke. Meradlo nahustenia je od roku 1983 celosvetovou jednotkou v presnosti a spoľahlivosti.

Eurodainu sa vyrába v továrni Wonder v talianskej Cremone a používa výhradne talianske komponenty. Spoločnosť Wonder používa iba vysoko kvalitné materiály certifikovaného pôvodu, aby mohla svojim zákazníkom ponúknuť zaručene kvalitné výrobky a znížiť dopad na životné prostredie na minimum. Každé meradlo nahustenia prechádza automatickou kalibráciou pomocou vysoko pokročilých systémov videnia. Tím vysoko špecializovaných technikov je zodpovedný za záverečnú kontrolu každého EURODAINU, starostlivo testuje jeho fungovanie a kontroluje kvalitu jednotlivých dielov. 

Nová úroveň presnosti je okrem iného aj vďaka zdokonaleniu vnútorných častí, ktoré výrazne zlepšujú opakovateľnosť merania a zvyšujú presnosť a spoľahlivosť prístroja.  línia, čo uľahčuje používanie prístroja. 


Cena

1718
11718
Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
Náhradné hadička Eurodainu, Superdainu
Náhradné hadička Eurodainu, Superdainu
✓ Skladom - ihneď k expedícií (2 ks)
€17,10

Náhradné hadička Eurodainu, Superdainu Originálne náhradné hadička k pneu hustičům: - 10.07 Eurodainu - 10.233 Superdainu Jednoduchá výmena sa vykoná vyskrutkovaním staré...

Kód: 10.280

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom