Ferdus, s.r.o.

Česká spoločnosť Ferdus sa špecializuje na výrobu materiálov a vybavenia pre autoservis a pneuservis. Jej ponuka obsahuje predovšetkým < strong>montážne stroje, zdviháky, náradie, chemické produkty a materiály na opravu pneumatík a ďalšie.

Počiatok chropyňskej firmy Ferdus sro sa datuje </span >do roku 1990. Vždy si kládla za cieľ ponúkať len prvotriedne výrobky  pre autoservisy a pneuservisy. Tento zámer podporuje nielen prísnym sledovaním kvality a testovaním, ale aj neustálymi investíciami do výroby, logistiky a komunikácií s klientmi. Vďaka tomu si získala svoje pevné miesto nielen na slovenskom trhu, ale aj v mnohých európskych a dokonca ázijských krajinách. Určite si tiež prezrite opravy pneumatík Ferdus" href="/user/documents/upload/Katalógy/FERDUS_katalog-materialy-2022.pdf" target="_blank" rel="noopener noreferrer">katalóg materiálov na opravy pneumatík  firmy Ferdus v slovenčine (PDF).

 

Cena

1213
11213
Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
Prietokový štetec s hadicou k umývaciemu stolu - 10.465
€12,28

Kefa s hadicou k umývaciemu stolu - 10.465 Dutý prietokový štetec odolný chemikáliám na čistenie súčiastok v umývacích stoloch. Silné a odolné štetiny si poradia s odolnou...

Kód: 10.465

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom