Horn & Bauer

Spoločnosť Horn & Bauer je popredným špecialistom na výrobu a konečnú úpravu plastových fólií pre funkčnú ochranu a obalové riešenia. A to už od roku 1924. Sme stredne veľká, medzinárodne pôsobiaca skupina spoločností a zamestnávame približne 400 ľudí. Ako tradičnému rodinnému podniku nám veľmi záleží na kvalite, ochrane životného prostredia a bezpečnosti našich zákazníkov a zamestnancov.

Ako medzinárodne pôsobiaci partner s pridanou hodnotou sa usilujeme o vedúce postavenie na trhu v špecifických oblastiach podnikania v oblasti fóliových a udržateľných ochranných a obalových systémov. Prostredníctvom efektívnych procesov a vysokej úrovne inovácií zaisťujeme našu rastovú silu, prísnu orientáciu na zákazníka a konkurencieschopnosť. Pôsobíme na trhoch s vysokým potenciálom a ponúkame ziskové produkty a služby. Týmto spôsobom prispievame k podnikateľskému úspechu našich zákazníkov.

Vývoj obalových riešení z vysoko rafinovaných a flexibilných kompozitných fólií - s vášňou, znalosťami a skúsenosťami. To je pre nás stimulom aj záväzkom. Nové, moderné technológie i naše tradičné hodnoty nám pomáhajú neustále rozvíjať seba aj naše výrobky. Rodinný koncept je pevne zakotvený v tradícii našej spoločnosti. Vzájomná dôvera medzi nami, našimi zamestnancami, zákazníkmi a obchodnými partnermi je základom nášho modelu úspechu.


Horn & Bauer Unternehmensgruppe

Cena

126127
1126127
Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
Ochranný poťah na predné sedadlo, protišmykový, 400 ks - SMART GRIP 320883
€126,07
€132,71 (–5 %)

Ochranný poťah do auta, 400 ks, protišmykový – SMART GRIP 320883 Flexibilný pracovný poťah na sedačku do auta. Slúži ako ochrana sedadla proti zašpineniu. Vyrobený zo 100%...

Kód: 1002827612

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom