UPOZORNĚNÍ: UPOZORNENIE: Vzhľadom na technické problémy je v súčasnosti možné zadať objednávku len telefonicky +421 232 195 486 alebo e-mailom: objednavky@automotonaradie.sk.

Leitenberger

Špeciálne nástroje spoločnosti Leitenberger sa používajú po celom svete na vykonávanie, uľahčenie a optimalizáciu merania, analýz a opráv na vozidlách alebo motoroch. Každý výrobok je vyvíjaný s ohľadom na najvyššie štandardy funkčnosti, dlhej životnosti, ergonómie a bezpečnosti. Firemná skupina Leitenberger, ktorá bola založená pred 50 rokmi ako malý rodinný podnik, je dnes celosvetovo aktívnou spoločnosťou s továrňami v Nemecku a Grécku.

Pri realizácii našich firemných cieľov vedieme neustály dialóg s našimi zamestnancami a manažérmi, ktorí sú vysoko orientovaní na zákazníka, motivovaní, kvalifikovaní a zodpovední. Vo všetkom, čo robíme, vychádzame z našich firemných zásad.

Zákazníci sú ústredným bodom nášho medzinárodného obchodu. Podľa ich spokojnosti a úspechov meriame našu výkonnosť. Hnacím motorom je pre nás nadšenie pre inovatívne technológie, úprimné vzájomné vzťahy a vzájomný rešpekt. Ponúkame riešenie na mieru pre jedinečné projekty so zručnosťou a vynikajúcimi postupmi. Pre ďalší rozvoj našej spoločnosti a zabezpečenie jej dlhodobého úspechu konáme s ohľadom na budúcnosť a zisk. Snaha o kvalitu je hnacím motorom každého zamestnanca spoločnosti Leitenberger. Preto robíme veci od začiatku správne. Náš úspech je založený na angažovaných zamestnancoch a vynikajúcich projektových tímoch s vysokou mierou zodpovednosti.

Spezialwerkzeuge für Fahrzeuge und Motoren

Cena

223618
1223618
Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom
Kombinovaný kompresiometr pre zážihové i vznetové motory Leitenberger
€617,41
€686,02 (–10 %)

Presný prístroj na meranie kompresného tlaku vo valcoch zážihových i vznetových motorov má tlakomer 0-4,0 MPa (0-40 bar) a pružnú hadicu dl. 30 cm s rýchlospojkou. Pomocou nej...

Kód: KP 80/5
Prístroj pre náhradné napájanie elektrickej siete vozidla NSV 03
€223,04
€234,79 (–5 %)

Praktický prístroj pre náhradný / núdzové napájanie elektrickej siete vozidla Leitenberger NSV 03 vysokej kvality (vyrobené v Nemecku) sa pripája na vozidlo s elektroinštaláciou...

Kód: NSV03

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom