LUK

Spoločnosť Luk je jedným z popredných svetových dodávateľov autodielov a vďaka svojej kvalite a spoľahlivosti sa teší dôvere výrobcov i mechanikov. Vyrába všetko od skrutiek hlavy po tesnení, od spojkových sád po tlmiče; autodiely Luk sú pre majiteľov vozidiel, ktorí chcú udržiavať, opravovať alebo vylepšovať svoje osobné a dodávkové automobily.

V posledných piatich desaťročiach sa spoločnosť LuK etablovala v rámci skupiny Schaeffler ako technologický líder v oblasti systémov a komponentov pre hnacie ústrojenstvo vozidiel. Všetko sa začalo v roku 1965, kedy spoločnosť vyvinula membránovú pružinovú spojku s vypínacím systémom - ktorá dodnes zostáva prevratnou inováciou a je len jednou z mnohých, ktoré vzišli zo spoločnosti LuK.

Samonastaviteľná spojka je inovácia inžinierov spoločnosti LuK, ktorá mení spojky z opotrebiteľnej súčasti na trvalé riešenie. Spoločnosť LuK to dosiahla v polovici 90. rokov 20. storočia vďaka samonastavovacej spojke (SAC), čo viedlo k predĺženiu životnosti spojky a zvýšeniu komfortu vodiča. Keď sa trecie obloženie spojky s membránovými pružinami opotrebuje, SAC sa sama nastaví a zaistí, že pre vodiča zostane pocit zo spojkového pedála konzistentný. Dôsledkom ideálnejšieho fungovania membránových pružín je dlhšia životnosť spojky.

Motorové diely Luk pomáhajú majiteľom maximalizovať potenciál ich vozidiel tým, že zvyšujú účinnosť, výkon a spoľahlivosť ich motorov, a tiež ostatný sortiment nových autodielov Luk je tej najvyššej kvality. 

LuK Logo

Cena

698699
1698699
Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
Sada na servis SAC spojok (3 aj 4 otvory) - LUK
€698,82
€852,22 (–18 %)

Sada náradia nutná pre profesionálnu demontáž / montáž spojok SAC (Self Adjusting Clutch = Samonastaviteľný spojka) a správne vycentrovanie. Vhodné pre SAC spojky (s 3 alebo 4...

Kód: 10229350

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom