Magneti Marelli

Spoločnosť Marelli je jedným z popredných svetových nezávislých dodávateľov pre automobilový priemysel. Naše poslanie sa vyznačuje silnými a zavedenými výsledkami v oblasti inovácií a dokonalej výroby. Chceme meniť budúcnosť mobility prostredníctvom spolupráce so zákazníkmi a partnermi s cieľom vytvoriť bezpečnejší, ekologickejší a lepšie prepojený svet.

Inovácie a tradície, technológie a kvalita sú súčasťou našej DNA. Boli sme priekopníkmi v automobilovom priemysle a pokračujeme v revolúcii na trhu: každý deň vkladáme rovnaké nadšenie a vášeň do snahy byť vždy k dispozícii motoristom. Distribuujeme originálne diely navrhnuté a vyrobené výrobcami originálnych dielov pre hlavných výrobcov automobilov, ako aj náhradné diely, ktorých kvalita zodpovedá kvalite originálov. Od elektroniky po svetlá, od tlmičov po technické know-how: vždy sme technologickou špičkou.

Spoločnosť Marelli zamestnáva približne 50 000 zamestnancov po celom svete a jej pôsobnosť zahŕňa 170 závodov a výskumných a vývojových centier v Ázii, Amerike, Európe a Afrike.


Cena

239593
1239593
Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom
Čistič klimatizácie - ozonovač, elektrický - Magneti Marelli Ozone Maker
€592,28
€643,79 (–8 %)

Ozonovač - prístroj na vyčistenie a dezinfekciu klimatizácie a interiéru auta, elektrický - Magneti Marelli Ozone Maker Určené pre dôkladné čistenie a dezinfekciu klimatizačného...

Kód: 10246166
Maznice ručné na 13 kg maziva, pojazdná, hadica 250 cm - Magneti Marelli MM-0D-06
€239,47

Mazacie prístroj - ručné maznice, na max. 13 kilogramov maziva, pojazdná - Magneti Marelli MM-0D-06 Špeciálny prístroj na výdaj mazacích tukov a podobných materiálov. Vhodné...

Kód: MM0D06

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom