UPOZORNĚNÍ: UPOZORNENIE: Vzhľadom na technické problémy je v súčasnosti možné zadať objednávku len telefonicky +421 232 195 486 alebo e-mailom: objednavky@automotonaradie.sk.

MASTER

Spoločnosť Master v 50. rokoch 20. storočia revolučne navrhla pôvodný torpédový ohrievač av 60. rokoch 20. storočia okolo neho vytvorila celé odvetvie. Podobne ako Ford Model T pri automobiloch, ohrievače Master radu B spôsobili revolúciu v prenosnom vykurovaní v stavebníctve, poľnohospodárstve a ďalších podobných odboroch a rýchlo si vydobyli pozíciu ťažkej váhy v odbore.

Dnes je spoločnosť Master aj naďalej lídrom v oblasti prenosných petrolejových ohrievačov a posúva hranice dizajnu a konštrukcie, aby priniesla ďalšie kroky v technológii vykurovania. Spoločnosť Master sa tiež rozšírila o riešenie priemyselného chladenia a ďalšie typy vykurovania stavenísk. Vďaka tak širokej ponuke produktov ponúka spoločnosť Master účinné metódy celoročnej regulácie priemyselnej klímy.

Vďaka povesti pokročilej bezpečnosti, bezkonkurenčnej spoľahlivosti a vynikajúcemu výkonu si meno Master vybudovalo desiatky rokov dôvery u priemyselných profesionálov po celom svete. Táto dôvera je pre nás neoceniteľná a snažíme sa aj naďalej budovať vzťahy s novými aj súčasnými zákazníkmi.

 

Žiadne produkty značky MASTER sa nenašli...