UPOZORNĚNÍ: UPOZORNENIE: Vzhľadom na technické problémy je v súčasnosti možné zadať objednávku len telefonicky +421 232 195 486 alebo e-mailom: objednavky@automotonaradie.sk.

MEGUIARS

To, čo začalo pred viac ako 122 rokmi v garáži zakladateľa Franka Meguiara Jr. ako jednoduché laboratórium na výrobu leštidiel na nábytok, je dnes obrovská firma, ktorou už prešli štyri generácie rodiny Meguiarových. Ani v najdivokejších snoch určite Franka Meguiara Jr. v roku 1901 nenapadlo, že jeho prvé leštidlo nábytku zaistí firme budúcnosť na ďalších viac ako 100 rokov dopredu. Spoločnosť Meguiar's sa stala svetovou jednotkou v starostlivosti o automobily  a sme hrdí na to, že môžeme ponúknuť ďalšiu generáciu našich najlepších výrobkov, nástrojov a ďalších doplnkov pre skutočných automobilových nadšencov. Snažíme sa nastaviť úplne nový štandard v kvalite komplexnej starostlivosti o automobily.

Od výroby prvého balenia leštidla na nábytok je firma postavená na vynikajúcej kvalite výrobkov a počúvaní prianí spotrebiteľov. V dnešnej dobe udržuje firma Meguair's trvalé a pevné vzťahy s automobilovými nadšencami po celom svete a vytvorila si tak medzi týmito ľuďmi dôveru a rešpekt presahujúci samotné naše produkty a stelesňujúci životný štýl ľudí, ktorí svoje vozidlo milujú.

 

Žiadne produkty značky MEGUIARS sa nenašli...