Mubea

Skupina Mubea je svetovým lídrom na trhu vo vývoji a výrobe automobilových výrobkov s jedinečnými vlastnosťami, ktoré znižujú váhu vozidiel a prispievajú tak k ochrane životného prostredia znížením emisií CO2.

Sme odhodlaní vytvárať udržateľný rast podniku, ktorý poskytuje hodnotu pre zákazníkov, zamestnancov, akcionárov a životné prostredie. Ako rodinný podnik sa snažíme dosiahnuť dlhodobú finančnú stabilitu a ziskovosť. Naše zameranie na technickú inováciu a prevádzkovú dokonalosť je motivované našou ambíciou stať sa jedným z Top 100 svetových automobilových dodávateľov do roku 2020. Naše výnimočné technologické know-how sa uplatňuje aj na výrobky vo všeobecnom priemysle.

Toto chceme dosiahnuť prostredníctvom našich vysoko cenených, kvalifikovaných, motivovaných a rozmanitých ľudí, ktorým ponúkame dlhodobú individualizovanú kariéru.

Celosvetové oslavy 100 rokov od vzniku firmy sprevádzajú toto významné jubileum spoločnosti. Z 10 zamestnancov v roku 1916 sa ich počet zvýšil na 13.000. Výrobná plocha sa zo 100 m² navýšila na viac ako 500 000 m² a počet pobočiek stúpol o 35. Spoločnosť Mubea sa vďaka svojmu inovatívnemu prístupu radí medzi najvýznamnejšie podniky pôsobiace v oblasti automotive a so svojimi smelými plánmi hľadí v budúcnosti. /span>Práca Mubea

 

Žiadne produkty značky Mubea sa nenašli...