Pattex

Pattex je spoľahlivý partner, ktorý umožňuje koncovým používateľom rásť na ďalšiu úroveň zručností vďaka silnej podpore s chytrým lepením a jednoduchému návodu. Produkty Pattex sú dostupné vo viac ako 50 krajinách - pod početnými sesterskými značkami v závislosti od regiónu, ktoré sa líšia iba názvom a dizajnom, ale nie technológiou alebo logom. Napríklad v Mexiku sa produkty nazývajú 'Resistol' av Kanade ich zase spotrebiteľ pozná ako 'LePage'. V Nemecku sa adhezívna sila Pattexu v posledných niekoľkých desaťročiach zovšeobecnila. Ak niekto alebo niečo "lepí ako lepidlo", Nemci majú tendenciu hovoriť, že "lepí ako Pattex".

Od roku 1956 je Pattex profesionálnou silnou lepiacou silou pre remeselníkov a stavebné práce. Pattex poskytuje najvýkonnejší rad pre všetky montážne, lepiace a opravárenské práce - vždy poskytuje správne riešenie - zaručený profesionálny výsledok.

Pattex patrí do najvýkonnejšieho radu lepidiel s ľahkou a pohodlnou aplikáciou pre všetky domáce lepenie, montáže a opravy v najvyššej kvalite.

 
 

Cena

120121
1120121
Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
Chemické kotvy pre stĺpové zdviháky
€120,96

Sada kotviaceho materiálu (montážnych prípravkov) pre stĺpové autozdvihák pomocou tzv. Chemických kotiev Pattex Určené predovšetkým pre dvojstĺpové zdviháky. Súčasťou dodávky...

Kód: KOT80

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom