PREMA

Spoločnosť PREMA GmbH bola založená v roku 2003 s cieľom poskytovať najmodernejší materiál na opravy pneumatík po celom svete. Odvtedy sa spoločnosť vyvinula z regionálneho dodávateľa pre automobilový priemysel a protektorovanie pneumatík do rozsiahlej siete nezávislých distribútorov všetkých produktov súvisiacich so servisom kolies a pneumatík. 

Do budúcnosti sa spoločnosť PREMA GmbH zaviazala k rastu prostredníctvom strategického rozvoja. Našou silnou stránkou je sieť vysoko kvalifikovaných a oddaných distribútorov. Zameriavame sa na našich zákazníkov, ktorým prostredníctvom siete našich distribútorov poskytujeme vysoko kvalitné výrobky. Naši dlhodobí medzinárodní partneri sú zárukou skúseností, kompetencií a spoľahlivosti našich výrobkov PREMA. 

PREMA zaisťuje špičkovú kvalitu výrobkov zavedením prísnych kontrol od vstupu surovín až po dodanie výrobku. Naše inovatívne riešenia, vyvinuté vo vlastnej réžii, vám pomôžu zaistiť rozhodujúce konkurenčné výhody.

PREMA GMBH LOGO

Cena

4041
14041
Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
Umývacia pasta na ruky Hand Cleaner PHC-5000, 5 l - PREMA
Umývacia pasta na ruky Hand Cleaner PHC-5000, 5 l - PREMA
✓ Skladom - ihneď k expedícií (1 ks)
€40,37

Čistiace pasta na umývanie silne znečistených rúk, v 5litrov vedierku, citrónová vôňa - PREMA 2206100 Krémový umývací prostriedok odstraňujúci aj najodolnejšie špinu (oleje,...

Kód: 10710966

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom