SALOOS

Firma SALOOS chce prinášať radosť, pohodu a harmóniu do každodenného života. Aromaterapiu vnímame ako jeden z prirodzených princípov na dosiahnutie duševnej a telesnej rovnováhy. S nadšením a súčasne rozvahou prijímame nové riešenia a ctíme osvedčené postupy, preverené rokmi a starými kultúrami.

Našim cieľom je na kvalitu orientovaný zákazník a jeho spokojnosť ako výsledok nášho úsilia ponúknuť mu to najlepšie. Aj naďalej budeme rozvíjať svoju edukatívnu činnosť a odovzdávať informácie o správnom využití čistých prírodných látok i rozmanitých možnostiach ich použitia. Našou snahou je podporiť nielen všeobecné povedomie, ale predovšetkým orientáciu širokej verejnosti v tomto odbore.

Sme česká č.1 v odbore aromaterapeutických prípravkov. Určených na prirodzenú starostlivosť o pokožku. Ako prví v ČR sme dokázali splniť náročné podmienky certifikácie, ktorá v roku 2007 viedla k získaniu ochrannej CPK BIO.

 Saloos.cz

Cena

515
1515
Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom
Esenciálne oleje, rôzne vône, 10 ml - SALOOS
Esenciálne oleje, rôzne vône, 10 ml - SALOOS
✓ Skladom - ihneď k expedícií (1 ks)
od €5,24

Esenciálny olej pre použitie do arómy difúzorov (zvlhčovačov vzduchu), fľaštička 10 ml - SALOOS Rôzne vône - vyberte si, akú chcete! Kvalitné oleje pre vytvorenie pohodovej...

Kód: SA71140
Esenciálne oleje, rôzne vône, 50 ml - SALOOS
Esenciálne oleje, rôzne vône, 50 ml - SALOOS
✓ Skladom - ihneď k expedícií (1 ks)
od €14,33
€17,82 (až –21 %)

Esenciálny olej pre použitie do arómy difúzorov (zvlhčovačov vzduchu), väčšie fľaštička 50 ml - SALOOS Rôzne vône - vyberte si, akú chcete! Kvalitné oleje pre vytvorenie...

Kód: SA787036

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom