SCANTOOL

ScanTool.net , LLC sa nachádza vo Phoenixe v Arizone, v srdci Silicon Desert. Firma bola založená v apríli roku 2002 s jediným cieľom: vyrobiť cenovo dostupný, avšak sofistikovaný nástroj pre osobné skenovanie.

Dnes sme hrdí na to, že môžeme ponúknuť kompletný rad čítacích nástrojov pre chytré telefóny a PC, ktoré pokrývajú všetky vozidlá kompatibilné s OBD-II. Vďaka ich otvorenej architektúre sú naše skenovacie nástroje kompatibilné so širokou škálou aplikácií a softvéru, vrátane voľne dostupných a open-source diagnostických programov, ako aj s rôznymi hardvérovými platformami, vrátane zariadení Apple, Android a PC.

Od samého začiatku sme stanovili ako našu prioritu uľahčiť programátorom písania softvéru pre naše zariadenia poskytovaním dokumentácie, zdrojového kódu, technickej podpory a SIMULÁTOROV OBD. Úzko spolupracujeme s mnohými vývojármi softvéru po celom svete, zdieľame nápady a ich spätnú väzbu využívame na zlepšenie našich skenovacích nástrojov.

Zhruba polovica našich predajov je medzinárodných, z veľkej časti vďaka našej sieti predajcov, ktorá sa rozprestiera na piatich kontinentoch – od Európy po Austráliu.

 

 

Cena

7980
17980
Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
Diagnostika OBDLink SX + CZ program TouchScan - SCANTOOL
€79,73
€88,58 (–9 %)

Autodiagnostika SCANTOOL OBDLink SX s českým programom funkcia: Zhasína kontrolku motora Kontroluje emisné hodnoty (+ lambda sondy) Čítanie a mazanie chybových kódov Lived...

Kód: 00108

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom