SCHRADER

Značka Schrader - inovácie, vízie a výkon sú stavebnými kameňmi veľkých spoločností. Už viac ako 165 rokov dodáva Schrader, globálny líder v oblasti dizajnu a výroby snímacích technológií, inovatívne riešenie, ktorým zákazníci dôverujú.

Značka Schrader je od začiatku založená na inováciách. Jedným z našich prvých vynálezov bol svetoznámy ventil pneumatík Schrader® - rovnaký ventil, ktorý sa dnes používa pri všetkých motorových vozidlách na svete. Od našich prelomových vynálezov, ktoré začali v roku 1844, sme urýchlili našu silnú kultúru a výsledky v oblasti inovatívnych technológií, ktoré riešia skutočné výzvy pre našich zákazníkov.

V nedávnej dobe sme boli priekopníkmi systémov monitorovania tlaku v pneumatikách (TPMS) pre globálnych výrobcov OEM a revolučného patentovaného programovateľného senzora pre trh s náhradnými dielmi. Systém TPMS je teraz štandardným bezpečnostným prvkom všetkých automobilov v Severnej Amerike aj v Európe av ázijsko-pacifických krajinách sa celosvetovo rozširuje. V skutočnosti viac ako polovica všetkých globálnych automobilových platforiem využíva technológiu Schrader direct TPMS. Presným monitorovaním tlaku v pneumatikách pomáha systém TPMS vodičom predchádzať vážnym nehodám, znižovať dopad na životné prostredie a šetriť peniaze na pumpách.

Výkonové senzory Schrader

 

Cena

12
112
Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
Ventil TPMS-13, gumový, náhradný diel, 1 ks
Novinka
€1,19

Náhradný ventil TPMS-13 pre snímač OEM, gumový, dĺžka 56 mm, pre otvor 11,3 mm, 1 kus - Schrader 00883.Gumový bezdušový ventil TPMS-13 sa používa ako náhrada pôvodne...

Kód: 00883

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom