UPOZORNĚNÍ: UPOZORNENIE: Vzhľadom na technické problémy je v súčasnosti možné zadať objednávku len telefonicky +421 232 195 486 alebo e-mailom: objednavky@automotonaradie.sk.

SNR

Spoločnosť NTN a jej značka SNR je popredným svetovým výrobcom ložísk, kĺbov s konštantnou rýchlosťou, lineárnych modulov, rozvádzacích valčekov, dielov na zavesenie strong> a súvisiacich produktov.

Spoločnosť NTN navrhuje, vyvíja a vyrába svoje produkty. Značky NTN a SNR sú referenčnými značkami ako na trhoch OEM, tak na trhu s náhradnými dielmi. Inovácie sú jadrom nášho záujmu, a to bez ohľadu na odvetvie: letecký a kozmický priemysel, automobilový priemysel, cementárne, veterná energetika, železnice, obrábacie stroje, textilné stroje, poľnohospodárske stroje, stavebné stroje, bane a lomy, vákuové čerpadlá, oceliarsky priemysel atď. .

Skupina NTN má 25 000 zamestnancov, ktorí využívajú svoje znalosti a skúsenosti, aby vás podporili po celom svete. Skupina NTN, má 76 pobočiek a 97 obchodných zastúpení, navrhuje a vyrába vysoko kvalitné výrobky predávané pod značkami NTN, BCA, BOWER a SNR.SNR - Auto Anjel náhradné diely aj v nedeľu

Žiadne produkty značky SNR sa nenašli...