Tecnolux

Spoločnosť Tecnolux pôsobí už viac ako 30 rokov v oblasti výroby a distribúcie zariadení pre autoservisy, karosárne, pneuservisy a kontrolné linky pre automobily/motocykle a ťažké vozidlá.

Naša spoločnosť má dlhoročné skúsenosti v oblasti automobilového vybavenia a vždy citlivo reagovala na potreby neustále sa vyvíjajúceho trhu. Štruktúra spoločnosti sa vyvíjala a rástla v súlade s výrobnou kapacitou. Po presťahovaní do nového výrobného závodu za účelom optimalizácie priemyselného procesu spoločnosť Tecnolux rozvíja štruktúru strojov a zariadení najnovšej generácie a poskytuje svojim zákazníkom hotový výrobok v súlade s dobou a potrebami trhu.

Počas posledných piatich rokov sa spoločnosť vyvinula z remeselnej výroby na priemyselnú, vďaka čomu zvýšila množstvo výrobkov uvádzaných na trh, kvalitu každého jednotlivého kusu a ich prevádzkovú účinnosť.

Site Logo

 

Cena

867868
1867868
Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
Prístroj na nastavenie svetiel - Regloskop TECNOLUX ARGO 2019/K/L1
€867,05
€985,28 (–12 %)

Pojazdný regloskop na nastavenie, s laserovým ukazovátkom - TECNOLUX ARGO 2019/K/L1 Moderný nástroj na presné nastavovanie, kontrolu a meranie svietivosti svetiel pre osobné aj...

Kód: 2019/K/L1

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom