TEMCA

TEMCA, to sú hygienické výrobky potrebné v automobilovom alebo potravinárskom priemysle, pre stravovacie služby, v zdravotníctve alebo na upratovanie budov. Od špeciálnych utierok a dezinfekčných rozprašovačov až po spotrebný materiál je náš rozsiahly hygienický sortiment dostupný v rôznych množstvách a obalových verziách a tiež v širokej škále materiálov a farieb.

< span>Pracujeme ako špecialisti v oblastiach priemyselnej a umývacej hygieny, ako aj lekárskych a zubných požiadaviek a dodávame našim zákazníkom po celej Európe v úzkej spolupráci s preverenými obchodnými partnermi. Výrobná a obchodná spoločnosť TEMCA so sídlom v durynskom Pölzigu môže ako dcérska spoločnosť Celtex Industrie čerpať aj z rozmanitej ponuky kvalitných hygienických dokladov. Mnoho dlhoročných zákazníkov oceňuje predovšetkým trh a technické znalosti nášho špecializovaného tímu v kancelárii aj v teréne, náš servis a certifikované vedenie.

Ako moderná a tradičná spoločnosť sme zosobášení myšlienke udržateľnosti, najmä ak ide o výrobky na jedno použitie, a neustále revidujeme našich dodávateľov a vlastné výrobné procesy. Naše vlastné značky tkanív, netkaných textílií a vzduchom pokladaných sa vyznačujú vysokou kvalitou a naše vlastné výrobné zariadenia silnou flexibilitou. Venujeme sa výhradne individuálnym prianiam zákazníkov, staráme sa o vaše plány s hygienickými konceptmi a vybavením – a to aj priamo na mieste.

Cena

2223
12223
Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
Čistiace utierky Profix rub
€22,24

Čistiace utierky Profix rub Čistiace utierky sú napustené mydlovým roztokom, vďaka ktorému umožňujú efektívne čistenie rúk, náradia aj pracovných plôch bez použitia vody ....

Kód: 7700000068483

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom