Bezolejový vzduchový kompresor štvorvalcový, 100 l, 230 V - ASTA

-12%
Novinka

Výrobca ASTA

Kód produktu A-ACOM100L


Dostupnosť Do 2 týždňov U dodávateľa - odosielame zvyčajne do 8-14 pracovných dní.


Pôvodná cena 1 586,75 EUR

Cena bez DPH 1 154,00 EUR

Cena s DPH 1 396,38 EUR


+ -

Zaradené v kategóriách:
Vzduchové kompresory Ostatné kompresory

Popis výrobku


Vzduchový kompresor objemu 100 litrov, štvorvalcový, bezolejový, elektrický 230 V - ASTA A-ACOM100L

Výkonný a praktický kompresor s veľkým vzdušníkom ideálny na použitie v autoservise či pneuservise, dielni, výrobnej prevádzke a na ďalších miestach.

Technické parametre:

- objem vzdušníka: 100 litrov

- výkon: 240 l/min – 480 l/min

- maximálny tlak: 8,5 bar

- napájanie: 230 V/ 50 Hz

- príkon motora: 3,0 kW

- počet valcov: 4

- dĺžka prívodného kábla: 5 metrov

- hlučnosť: 70 dB

- rozmery: výška 785 / šírka 405 / dĺžka 1000 mm

- hmotnosť: 65,6 kg

Moderný a extra tichý dvojvalcový kompresor s veľkým vzdušníkom s objemom 100 litrov a výkonom až 480 litrov za minútu. Je ideálny na napájanie väčšiny pneumatického – vzduchového náradia (rázové uťahovače – aj veľké dvojručné, ofukovacie pištole) a ďalších zariadení.

Tlakový spínač (tzv. presostat) je vybavený tlakomerom (indikuje tlak v nádrži), vypúšťacím ventilom, bezpečnostným ventilom (8,8 bar) a napájacím káblom 3 x 2,5 mm 5 m. Vzdušník má v spodnej časti vypúšťací ventil pre odvod vodného kondenzátu, vďaka čomu je podstatne znížená náchylnosť ku korózii.

K štandardnému vybaveniu patria dva vývody vzduchu s rýchlospojkami, regulátor tlaku a sušič vzduchu.

Prevádzka je veľmi tichá a komfortná: motor je uložený na gumových silentblokoch, vďaka čomu je podstatne znížené množstvo vibrácií, účinné tlmiče držia hluk na veľmi príjemnej úrovni 70 decibelov.

Stroj je napájaný zo štandardnej elektrickej siete 230 V, vďaka čomu ho možno zapojiť na drvivej väčšine miest. Motor je vybavený tepelnou ochranou zabraňujúcou jeho poškodeniu v prípade prehriatia, chladený je ventilátormi.

Jednoduchý transport vďaka podvozku s dvoma kolieskami tlmiacimi vibrácie a veľkému madlu.

Kvalitný výrobok: nádrž je vyrobená z kotlovej ocele odolnej proti žiaru a korózii a prešla pevnostnými skúškami až do tlaku 30 bar. Zváranie je vykonané pomocou robotizácie. Vzdušník je lakovaná práškovou farbou na ochranu proti korózii a chemickým účinkom, komponenty boli zostavené bez použitia bežne používaných lepených spojov náchylných na zmeny teplôt a namáhania. Všetky závitové spoje sú utesnené teflónovou páskou odolnou voči oderu a výkyvom teplôt.