Diagnostika VAG-COM VCDS Standard 3 VIN, HEX V2 USB kábel, pre koncern VW

-15%
Novinka
Doprava zdarma

Výrobca Ross-Tech

Kód produktu VCDSSTANDARD3


Dostupnosť U dodávateľa Odosielame zvyčajne do 2-3 pracovných dní.


Pôvodná cena 368,79 EUR

Cena bez DPH 259,10 EUR

Cena s DPH 313,50 EUR


+ -

Popis výrobku


Moderný diagnostický prístroj Ross-Tech VCDS® Standard 3 VIN, pre koncern VAG (Volkswagen, Škoda, Audi, Seat) a ďalšie značky.

Súprava VCDS Standard 3 VIN je určená pre súkromných majiteľov vozidla značky Volkswagen. Súprava obsahuje program VCDS a inteligentný prepojovací kábel HEX-V2 (podpora CAN-BUS, UDS a najnovších modelov 2017 a vyššie) v prevedení USB. Vďaka hardvérovému kľúču, ktorý je súčasťou prepojovacieho kábla je sada určená na ľubovoľný počet počítačov. Obsahuje všetky dostupné funkcie používané v automobilovej diagnostike vrátane funkcií zbernice CAN-BUS a UDS (nová Octavia, Golf V, A6, A8).

Použitie VCDS Standard 3 VIN je podľa VIN (identifikačné číslo vozidla) obmedzené na 3 vozidlá. Tieto vozidlá je potom možné diagnostikovať bez obmedzenia počtu spojení. Po dovŕšení troch vozidiel je možnosť doplatiť do sady VCDS Standard 10 VIN a ďalej VCDS Standard kde už žiadne obmedzenie nie je.

VCDS (VAG-COM diagnose system) je počítačový program, ktorý prostredníctvom osobného počítača, prípadne akéhokoľvek chytrého zariadenia (mobilný telefón, tablet a pod.) dokáže kompletne diagnostikovať riadiace jednotky predovšetkým vozidiel skupiny Volkswagen Group (Volkswagen, Audi, Seat, Škoda, Ford Galaxy , Porsche Cayenne, Bentley a VW Crafter) v norme OBD. Svojimi funkciami je kompatibilný s diagnostikou VAG 1552, VAS 5052 a ODIS, ktoré používajú autorizované servisy.

Použiteľné tiež pre vozidlá všetkých ostatných značiek: Peugeot, Renault, Fiat, BMW, Mercedes-Benz, Mazda, Opel, Toyota, Nissan atď.

Prednosti programu VCDS pred inými diagnostickými systémami:

- on-line funkcie – napríklad online kódovanie kryptovaných riadiacich jednotiek ABS

- denne je testovaný na stovkách áut po celom svete

- vyrába ho silná spoločnosť Ross-Tech™ ktorá mu zaisťuje budúcnosť.

- bohaté príslušenstvo

- možnosť prikúpenia diagnostiky aj na iné značky

- ceny aktualizácií v cenách 0,- až 1700,- CZK bez DPH.

- aktualizácie nie sú povinné!

- úplne jednoduché ovládanie, nie je potrebné si pamätať kódy funkcií

- chybové hlásenia sú okrem kódu tiež komentované slovom (cez 18 000 chybových hlášok!)

- možnosť vytlačenia chybových hlášok pre zákazníka

- prehľadné usporiadanie

- neničí riadiace jednotky airbagov

- 7miestny PIN kód (len VAG-COM !!)

- pomocný program na kontrolu a nastavenie začiatku vstreku na turbodieselových motoroch (len VAG-COM!!)

- Automatické funkcie pre reset intervalov, prispôsobenie kľúčov, základné nastavenia atď...

Požiadavky na PC: operačný systém Win XP, Vista, Win7, Win8, Win10 32 aj 64 bit. Procesor min. 1 GHz

Funkcia VCDS

Program VCDS disponuje všetkými funkciami dostupnými u riadiacich jednotiek koncernu VW a ostatných značiek v norme OBD. Jedná sa o základné funkcie pomocou ktorých sa vykonávajú všetky diagnostické operácie ako napr. prispôsobovanie po výmene riadiacich jednotiek, prispôsobovanie kľúčov, nastavovanie komfortných systému, zmeny konfigurácie a pod. Niektoré funkcie ako napr. hromadné mazanie pamätí závad, grafická podpora nastavenia predvstreku alebo mapovanie kanála riadiacich jednotiek sú nadštandardné av ostatných podobných systémoch (aj originálnych) ich nenájdete. Jednotlivé sady sú rozlíšené príslušenstvom, nie funkciami. Aj v najlacnejšej sade tak nájdete funkcie, ktoré sú inde označované ako komfortné.