Pojazdná pneumatická nádoba na olej s odsávačkou

Neohodnotené
Značka: Genborx

Pojazdná zberná nádoba najnovšej generácie na opotrebovaný olej z vozidiel na zdviháku (prípadne i pre použitie v montážnej jame) má zásobník s objemom 80 l. Olej sa do neho vypúšťa samospádom do výškovo nastaviteľné vypúšťací vaničky s objemom 20 l (priemer 420 mm) s prídavným lievikom (priemer 570 mm), odkiaľ steká do zásobníka. Odtok do zásobníka môže byť uzavretý ventilom, aby bolo možné vykonať inšpekciu oleja pred jeho odtokom do zásobníka. Vyprázdňovanie zásobníka sa vykonáva pneumaticky jeho pripojením na stlačený vzduch 7-10 bar, pričom olej vyteká cez pružnú hadicu dl. 2,0 ms kovovou zahnutou koncovkou. Pripojenie na stlačený vzduch je cez rýchlospojku 1/4 ". Výškové nastavenie: 1300-1960 mm. Nádoba je navyše vybavená pneumatickú odsávačkou s vysokou rýchlosťou odsávanie oleja. Tá sa pripojí rýchlospojkou na stlačený vzduch 7-10 bar, 150 s sa vytvára podtlak v zásobníka a potom možno už bez trvalého napojenia na stlačený vzduch odsávať cez pružnú hadicu dl. 2,0 ms pripojenou niektorou zo šiestich odsávacích sond rýchlosťou 6,5 l / min. Odsávané množstvo oleja: max. 70 l.

Pozn. farba červená alebo šedá podľa aktuálnej dodávky.

Dostupnosť Vypredané
Kód: HC-3285
€475,48 –10 % €427,93 €356,61 bez DPH
Pojazdná pneumatická nádoba na olej s odsávačkou
Neohodnotené
Značka: Genborx
Pojazdná pneumatická nádoba na olej s odsávačkou
€475,48 –10 %

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Genborx je chránenou obchodnou značkou firmy AKADEA sro Pod týmto názvom sa na slovenský a na slovenský trh dodávajú produkty ako napríklad ručné a elektrické náradie dovážané priamo (bez medzičlánku) od významných zahraničných výrobcov z mnohých krajín sveta. O kvalitné obchodné portfólio sa stará profesionálny tím odborníkov, ktorí monitorujú kľúčové svetové trhy a vykonávajú výber nových produktov. Títo špecialisti tiež priebežne sledujú a hodnotia kvalitu tovaru.Záručný aj pozáručný servis je v celej SR zaistený vlastným technickým a servisným oddelením.

Produkty s označením Genborx oceňuje vďaka ich kvalite a priaznivej cene čoraz väčší počet tak veľkoobchodných partnerov, ako aj koncových spotrebiteľov.

Podobné produkty

Pojazdná olejová nádrž s odsávačkou, objem 76 litrov - HC-2185
€372,62

Olejová jímka s odsávačkou HC-2185 Pojazdná pneumatická zberná nádoba s odsávačkou na vyjazdené oleja z vozidiel so zásobníkom. Technické dáta: - zásobník s objemom 76 ls...

Kód: 25.27
Pneumatická odsávacia súprava, objem 90 l, mobilná - ASTA
€316,98
€386,56 (–18 %)

Pneumatická odsávacia súprava, objem 90 l, mobilná - ASTA AOE1090. Táto praktická mobilná súprava na odsávanie oleja je určená na efektívne odsávanie mazív, napr....

Kód: AOE1090