Ochranné koberčeky 500ks

Neohodnotené
Značka: HORN-BAUER

Polyetylénovej koberčeky, odolné voči oleju, vode a nečistotám.

balenie 500ks

Dostupnosť Nie je skladom
Kód: 10110213
€104,96 €87,47 bez DPH
Ochranné koberčeky 500ks
Neohodnotené
Značka: HORN-BAUER

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť Horn & Bauer je popredným špecialistom na výrobu a konečnú úpravu plastových fólií pre funkčnú ochranu a obalové riešenia. A to už od roku 1924. Sme stredne veľká, medzinárodne pôsobiaca skupina spoločností a zamestnávame približne 400 ľudí. Ako tradičnému rodinnému podniku nám veľmi záleží na kvalite, ochrane životného prostredia a bezpečnosti našich zákazníkov a zamestnancov.

Ako medzinárodne pôsobiaci partner s pridanou hodnotou sa usilujeme o vedúce postavenie na trhu v špecifických oblastiach podnikania v oblasti fóliových a udržateľných ochranných a obalových systémov. Prostredníctvom efektívnych procesov a vysokej úrovne inovácií zaisťujeme našu rastovú silu, prísnu orientáciu na zákazníka a konkurencieschopnosť. Pôsobíme na trhoch s vysokým potenciálom a ponúkame ziskové produkty a služby. Týmto spôsobom prispievame k podnikateľskému úspechu našich zákazníkov.

Vývoj obalových riešení z vysoko rafinovaných a flexibilných kompozitných fólií - s vášňou, znalosťami a skúsenosťami. To je pre nás stimulom aj záväzkom. Nové, moderné technológie i naše tradičné hodnoty nám pomáhajú neustále rozvíjať seba aj naše výrobky. Rodinný koncept je pevne zakotvený v tradícii našej spoločnosti. Vzájomná dôvera medzi nami, našimi zamestnancami, zákazníkmi a obchodnými partnermi je základom nášho modelu úspechu.

Horn & Bauer Unternehmensgruppe