UPOZORNĚNÍ: UPOZORNENIE: Vzhľadom na technické problémy je v súčasnosti možné zadať objednávku len telefonicky +421 232 195 486 alebo e-mailom: objednavky@automotonaradie.sk.

Opravné záplaty vložky na diagonálne pneumatiky

Záplaty a vložky na opravu diagonálnych pneumatík vyberajte v tejto podkategóriu. Kostru plášťa diagonálne pneumatiky tvorí niekoľko vrstiev kordových vložiek, ktorých smery vlákien sa vzájomne krížia a idú medzi pätkami (jednoducho povedané od pätky k pätke). Tomuto druhu konštrukcie sú prispôsobené opravné materiály navrhnuté tak, aby k poškodenému miestu priľnuli čo najlepšie a rešpektovali pritom vnútornú štruktúru plášťa. Diagonálne obutie sa dnes používa v relatívne malej miere, hlavne na niektorých nákladných autách či poľnohospodárskych strojoch, v prípade osobných vozidiel napríklad na veteránoch. Napriek tomu je sortiment opravných materiálov na tento druh gúm stále dôležitou súčasťou našej ponuky. K dispozícii samozrejme máte jednotlivé kusy aj celé balenia.

 

Zháňate Ak záplatu alebo vložku na predsa len rozšírenejšie radiálne pneumatiku , tú pravú pre vás určite nájdete v našej ponuke.

 


 

Najpredávanejšie

Opravná vložka KD Diagonal, pre diagonálne plášte, rôzne veľkosti - Ferdus
od €1,18–25 %
Pôvodne: €1,18  (–25 %)
od €0,88
Opravná vložka OD Diagonal, pre diagonálne plášte, rôzne veľkosti - Ferdus
od €5,77–5 %
 (–5 %)
od €5,77
Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom