Piestový kompresor 150l 4kw- PRESS-HAMMER Classic 39/150

-15%

Výrobca PRESS-HAMMER

Kód produktu 2295


Dostupnosť Do týždňa U dodávateľa - odosielame zvyčajne do 4-7 pracovných dní. Doskladnenie ďalších ks v termíne 09.10.2023


Pôvodná cena 1 852,60 EUR

Cena bez DPH 1 301,40 EUR

Cena s DPH 1 574,72 EUR


+ -

Popis výrobku


Pomalobežný agregát s výkonom 39m3 / hod na vzdušníka 150 litrov. Tento kompresor ocenia živnostníci z odboru autoopravárenstvo, lakýrnictví, stolárstva a menších prevádzok, kde je požiadavka na výkon a spoľahlivosť. Kompresor je možné vybaviť filtrom s regulátorom tlaku a rýchlospojkou pre jednoduché pripojenie k rozvodom vzduchu alebo k napojeniu pneumatického náradia. Piestový kompresor Classic 39/150 je najobľúbenejším kompresorom v obore auto lakýrnictví.

Piestový kompresor s ležatým vzdušníkom je osvedčený pomalobežný zdroj stlačeného vzduchu českej výroby do prevádzok, kde je stlačený vzduch používaný denne. Žiadna odľahčená hliníková škrupina, ale kvalitný liatinový agregát, motor IE2, tlakový spínač Condor a ďalšie komponenty od renomovaných výrobcov sú zárukou vysokej kvality a spoľahlivosti. Dvojvalcový alebo trojvalcový kompresor v rôznych tlakových variantoch na ležatom mobilnom vzdušníku vyniká nízkou hlučnosťou. Kompresory je možné vybaviť redukčným ventilom s rýchlospojkou, filtrom pevných častíc od 5 mikrónov a nádobkou na zachytenie kondenzátu. Všetky poistné armatúry, elektrický kábel so zástrčkou a nadprúdovou ochranou, oceľové kolesá vrátane predného kolieska s aretáciou, ktoré umožnia manipuláciu s kompresorom bez námahy, sú súčasťou kompresora. V cene kompresora je tak všetko potrebné pre jeho okamžitý, bezproblémovo prevádzku s dlhou životnosťou.
Servis kompresorov je zaistený ako v Českej, tak vo Slovenskom republike.

parametre:
vzdušník (l) 150
výkon (l / min) 650
výkon (m3 / h) 39
napätie (V) 400
elektromotor (kW) 4
max. pretlak (bar) 10
hlučnosť (dB / A) 79
rozmery (dxšxv) v cm 134x96x54
hmotnosť (kg) 123

Vývod / ukončenie je guľovým kohútom s vnútorným závitom 1/2 ".

(Nadrozmerný balík)

Detail dostupnosti

Aktuálna dostupnosť produktov: Do týždňa U dodávateľa - odosielame zvyčajne do 4-7 pracovných dní.

Termín ďalšieho naskladnenia produktu 09.10.2023

Prepravné služby Predpokládaný termín expedície

Balík na Slovensko(DPD)

Balík na Slovensko(GLS)

Nadrozmerná zásielka

Akonáhle bude objednaný tovar nachystaný k vyzdvihnutiu, oznámime Vám to SMS správou, prípadne emailom.