Rýchlospojka 1/4" AG - vonkajší závit- samica

Neohodnotené
Značka: EWO

Spojka k pneumatickému náradie rychlospojka 1/4" AG - vonkajší závitMosadzná EURO rýchlospojka k pneumatickému náradiu Profil G 1/4" (7,2 mm) AG - vonkajší závit

Dostupnosť ✓ Skladom - ihneď k expedícií (5 ks)
Môžeme doručiť do:
5.3.2024
Kód: 10001421
€6,16 €5,13 bez DPH
Rýchlospojka 1/4" AG - vonkajší závit- samica
Neohodnotené
Značka: EWO

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Emil Wolf zakladá firmu EWO už roku 1914, vtedy bola zameraná na vybavenie dielní a výrobných spoločností. Veľkú zmenu potom firma zaznamená postupne v roku 1939, 2002 a 2006. Zakaždým však ide o zmeny posúvajúce podnik dopredu ak jeho zákazníkom. Spoločnosť EWO tak ani po viac ako storočnej existencii nestráca inovatívne tempo a moderné technológie či neustály výskum sú kľúčovými faktormi úspechu spoločnosti. Vďaka tomu dnes exportuje svoje produkty do viac ako 60 krajín na piatich kontinentoch, čo zaisťuje rozsiahla distribútorská sieť. V továrni neďaleko nemeckej Stuttgartu sa stará zhruba 80 zamestnancov o výrobu úpravných jednotiek stlačeného vzduchu, dielenskej techniky a vybavenia do pneuservisov, autogénnej techniky a príslušenstva a špeciálnych vysokotlakových aplikácií.
/>
Výrobky spoločnosti EWO uspokoja potreby ako veľkých priemyselných firiem, tak aj menších živnostníkov alebo domácich majstrov. Značku EWO je možné nájsť na rade čerpacích staníc, v autoservisoch alebo dielňach. V motoristickom odvetví sa dá stretnúť s klasickými pneu-hustičmi, manometre, trysiek a regulátorov tlaku.


Downloads – ewo Stuttgart