Sprej na opravu defektu pneumatiky Sonax Reifenfix 400ML

Neohodnotené
Značka: Sonax

Prípravok na núdzovú opravu drobných defektov. Zalepí drobný otvor v pneumatike a súčasne ju dofúknite.

Vhodný pre všetky typy pneumatík až do rozmeru 195x15 "

Nepoužívať pri väčšom poškodení pneu, bočným prierazu, odtrhnutie ventila, alebo v prípade že je pneumatika oddelená od disku.

Návod:

pokiaľ možno odstráňte príčinu defektu a vypustite z pneumatiky zvyškový vzduch-uľahčíte tým aplikáciu produktu do pneumatiky. Pred použitím nádobku dôkladne pretrepať. Pri teplotách pod bodom mrazu je nutné nádobku najprv zahriať v rukách alebo u výdychu kúrenie na teplotu cca 20 ° C.

naskrutkujte hadicu prípravku na ventil pneumatiky a odstráňte ochranný kryt spúšťača nádobky. Pri aplikácii nádobku otočte smerom nadol (v polohe smerom dole musí byť aj ventil a hadicu) a prostredníctvom aplikátora napustite obsah nádobky do pneumatiky. Ihneď po aplikácii ujdite cca 10 km rýchlosťou do 50km / h, aby sa produkt v pneumatike rovnomerne rozprestrel.

Odporúčame poškodenú pneumatiku pri najbližšej príležitosti preventívne skontrolovať a odborne opraviť alebo vymeniť.

Chráňte produkt pred mrazom.

Dostupnosť Nie je skladom
Kód: 10089447
€13,99 €11,66 bez DPH
Sprej na opravu defektu pneumatiky Sonax Reifenfix 400ML
Neohodnotené
Značka: Sonax

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

História značky SONAX siaha až do roku 1903. V tomto roku Franz Hoffmann, pradedo súčasného majiteľa spoločnosti Manfreda Hoffmanna, začal v Neuburgu ťažiť kremík, veľmi jemný minerál, ktorý sa ďalej spracovával do leštidiel pre domácnosť. Tieto výrobky boli pôvodne predávané pod značkou SONA.

Po druhej svetovej vojne, v roku 1950, rozšírila spoločnosť Hoffmann Group svoju technológiu o leštenky na automobily. Tak vznikol názov SONAX a spoločnosť sa začala prezentovať výhradne v odvetví starostlivosti o automobily

Prielom pre produkty SONAX prišiel s nemeckým ekonomickým zázrakom. Od polovice 60. rokov spoločnosť SONAX dodala prvým plne automatickým umývacím systémom vysoko kvalitné čistiace prostriedky a produkty na ochranu laku. Súčasne bol priebežne vyvíjaný program pre ručnú údržbu vozidiel. Potreba produktov pre starostlivosť o automobily rýchlo rástla – as tým aj úspech značky SONAX. Spoločnosť SONAX sa čoskoro otvorila pre ďalšie trhy: poľnohospodársky priemysel, železiarsky priemysel, lesníctvo, stavebníctvo, výrobné technológie a sanitárny priemysel - to všetko dokázala pokryť svojimi prémiovými produktmi.

Dnes je značka SONAX zastúpená na trhoch vo viac ako 100 krajinách po celom svete. Podiel exportu vzrástol na viac ako 43 percent. Celosvetovo predstavujú výrobky SONAX najvyššiu kvalitu „Made in Germany“ a jednoznačne presviedčajú spotrebiteľa svojim vynikajúcim efektom a skvelým výkonom. Svedčí o tom tiež veľký počet testovacích úspechov a ocenení, ktoré každoročne udeľujú nezávislé inštitúcie ako DEKRA alebo GTÜ produktom SONAX.