Sťahovák ramienok stieračov zadných skiel VW

Neohodnotené
Značka: Genborx

Špeciálny sťahovák ramienok stieračov je určený najmä pre ramienka stieračov zadných skiel radu vozidiel (napr. Škoda, Volkswagen, Audi, SEAT atď.). Hlava skrutky je dimenzovaná pre račňu 3/8 ".

Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
Kód: 210-0746FT
€25,01 €20,84 bez DPH
Sťahovák ramienok stieračov zadných skiel VW
Neohodnotené
Značka: Genborx

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Genborx je chránenou obchodnou značkou firmy AKADEA sro Pod týmto názvom sa na slovenský a na slovenský trh dodávajú produkty ako napríklad ručné a elektrické náradie dovážané priamo (bez medzičlánku) od významných zahraničných výrobcov z mnohých krajín sveta. O kvalitné obchodné portfólio sa stará profesionálny tím odborníkov, ktorí monitorujú kľúčové svetové trhy a vykonávajú výber nových produktov. Títo špecialisti tiež priebežne sledujú a hodnotia kvalitu tovaru.Záručný aj pozáručný servis je v celej SR zaistený vlastným technickým a servisným oddelením.

Produkty s označením Genborx oceňuje vďaka ich kvalite a priaznivej cene čoraz väčší počet tak veľkoobchodných partnerov, ako aj koncových spotrebiteľov.

Podobné produkty

Sťahovák ramienok stieračov zadných skiel VW, Škoda, Audi, Seat - JONNESWAY AI050105
€32,08

Špeciálny sťahovák ramienok stieračov JONNESWAY AI050105 Hlava skrutky je dimenzovaná pre račňu 3/8" Prípravok je určený najmä pre ramienka stieračov zadných skiel vozidiel...

Kód: AI050105
Sťahovák ramienok stieračov zadných skiel VW, Škoda, Audi, Seat
€17,32
€21,12 (–17 %)

Sťahovák ramienok stieračov ASTA A-746 Špeciálny prípravok určený k ľahkej demontáži zadných stieračov vybavených integrovaným ostrekovačom. Zaistí ľahké odobratie ramienka z...

Kód: A-746