Sťahovák ramienok stieračov zadných skiel VW, Škoda, Audi, Seat

Neohodnotené
Značka: ASTA
Sťahovák ramienok stieračov ASTA A-746
Špeciálny prípravok určený k ľahkej demontáži zadných stieračov vybavených integrovaným ostrekovačom. Zaistí ľahké odobratie ramienka z osičky bez rizika poškodenia karosérie či zasklenia okna.
Určené pre vozidlá koncernu VAG: Volkswagen, Škoda, Audi, Seat
Maximálna vnútorná výška: 27 mm
Maximálna vyťahovacie šírka: 46 mm
Šírka sťahovacieho háku: 16 mm
Otáčanie skrutky račňou so štvorhranom 3/8" alebo šesťhranným kľúčom veľkosti 17 mm.
Rozmer skrutky: M12 x 1,25 mm
Dostupnosť Vypredané
Kód: A-746
€21,12 –17 % €17,32 €14,43 bez DPH
Sťahovák ramienok stieračov zadných skiel VW, Škoda, Audi, Seat
Neohodnotené
Značka: ASTA
Sťahovák ramienok stieračov zadných skiel VW, Škoda, Audi, Seat
€21,12 –17 %

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

So značkou ASTA je na trhu k dispozícii predovšetkým široký sortiment autoservisného vybavenia. Ide napríklad o aretačné prípravky na rozvody motorov, plničky a odsávačky prevodového oleja, prípravky na brzdy, nápravy a mnohé ďalšie. Sortiment dopĺňa ručné aj pneumatické náradie, ochranné pomôcky a ďalšie dielenské a servisné vybavenie.

Taiwanská spoločnosť ASTA Tools je jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek v sektore autoservisného priemyslu. Jej cieľom je ponúkať premyslené a praktické produkty, ktoré automechanikom a opravárom prácu čo najviac uľahčia a zrýchlia. Dôraz je pritom kladený na skutočne vysokú kvalitu, ktorá je plne porovnateľná s najznámejšími a rokmi osvedčenými značkami, ako sú TONA EXPERT, BGS technic alebo JONNESWAY. Mimoriadne pádnym argumentom pre obstaranie produktov so značkou ASTA je aj prijateľná cena, ktorá býva v porovnaní s konkurenciou viditeľne nižšia. Nielen vďaka tomu popularita výrobkov tejto značky neustále a veľmi rýchlo rastie.

Veľkoobchod ASTA

Prípravky a náradie so značkou ASTA distribuujeme tiež veľkoobchodne. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle (+420) 775 400 912</ strong> alebo na emaile  tom.kyselka@gmail.com .

Sortiment navyše neustále rozširujeme o novinky, aby sme mohli zákazníkom ponúknuť skutočne komplexné portfólio.

Asta Quality Tools | Single Partner | JDA Customs

Podobné produkty

Sťahovák ramienok stieračov zadných skiel VW
€25,01

Špeciálny sťahovák ramienok stieračov je určený najmä pre ramienka stieračov zadných skiel radu vozidiel (napr. Škoda, Volkswagen, Audi, SEAT atď.). Hlava skrutky je dimenzovaná...

Kód: 210-0746FT
Sťahovák ramienok stieračov zadných skiel VW, Škoda, Audi, Seat - JONNESWAY AI050105
€32,08

Špeciálny sťahovák ramienok stieračov JONNESWAY AI050105 Hlava skrutky je dimenzovaná pre račňu 3/8" Prípravok je určený najmä pre ramienka stieračov zadných skiel vozidiel...

Kód: AI050105