Sada na opravu závitov M5x0,8 - Quatros QS14187A

Neohodnotené
Značka: QUATROS

Sada na opravu poškodených, strhnutých závitov M5x0.8

V sade 10ks závitových vložiek

Vrtáky aj závitníky sú vyrobené z kvalitnej ocele HSS 4341.Jednostupňový závitník vyreže závit do ktorého sa zaskrutkuje špirálová závitová vložka z nerez oceli.K zaskrutkovanie vložky slúžia špeciálne skrutkovač, na odstránenie výstupku vo vložke sa slúži vyrážač.

Obsah balenia:

Vrták: 5,5 HSS

Pružinové vložky 10ks

Závitník HSS pre závitovú vložku M 5x0,8mm

Vyrážací, pre vyklepnutie vložky

Špeciálny skrutkovač s odjímatelnlým dorazom

imbus

HSS - Rýchlorezná oceľ


Dostupnosť ✓ Skladom - ihneď k expedícií (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.2.2024
Kód: QS14187A
€10,18 €8,48 bez DPH
Sada na opravu závitov M5x0,8 - Quatros QS14187A
Neohodnotené
Značka: QUATROS

Ďalšie vložky možno dokúpiť aj samostatne. Vratidlo k upevneniu závitníka nie je súčasťou.

Túto opravnú sadu je možné zakúpiť pre závity M6 až M14 o rôznych stúpaniach - pozrite sa na celú ponuku tu .

Stručný postup:

1. Uistíme sa, že máme opravnú sadu pre správnu veľkosť závitu.
2. Poškodený závit odvŕtame priloženým vrtákom.
3. Priložený závitník upevníme do vratidla (nie je súčasťou balenia) a vyrežeme nový závit.
4. Do špeciálneho skrutkovača usadíme vložku, a doraz nastavíme tesne nad vložku, aby pri skrutkovanie nedošlo k odlomeniu výstupku ..
5. Vložku naskrutkujeme do novo vyrezaného závitu.
6. vyrážací odlomíme výstupok vo vložke, ktorým sme ju zaskrutkovali; prípadne ho možno vylomiť tenkými kliešťami smerom von, ak nemôže dôjsť k jeho prepadnutiu závitom (napr. pri oprave závitov zapaľovacích sviečok)
7. Závit je opravený a pripravený na použitie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pod značkou QUATROS dostanú zákazníci nástroje a náradie (nielen) na opravy automobilov.

Sortiment zahŕňa napríklad aretačné prípravky a náradie pre nastavenie časovanie motorov, sťahováky, sortiment pre brzdový systém,&chladenie a klimatizácia, karosárske práce</ strong> a mnoho ďalšieho. Firma vyrába aj ťažšie dielenské vybavenie, ako  zdviháky na automobily, žeriavy a  hydraulické lisy.

Spoločnosť bola založená ako reakcia na vysoký dopyt po profesionálnych nástrojoch za priaznivé ceny. Počas krátkej doby si získala vďaka kvalite a širokému sortimentu skvelú reputáciu medzi profesionálmi aj amatérov. Tí oceňujú predovšetkým vynikajúci pomer medzi kvalitou a cenou.

Vďaka širokej sieti obchodných partnerov po celej Európe sa produkty značky  QUATROS vyrábajú a distribuujú vo veľkom meradle. Pre zákazníka to znamená okrem ľahkej dostupnosti predovšetkým istotu, že nástroj si bude môcť zaobstarať za atraktívnu cenu.

Pre český a slovenský trh je firma MojaDielna.skvýhradným dodávateľom značky QUATROS! Náradie od nikoho neprekupujeme, ale dovážame ho priamo od výrobcu. Preto si môžete byť vždy istí, že si u nás kúpite nástroje značky QUATROS za skvelé ceny a so zárukou.

>

Veľkoobchod QUATROS

Výrobky QUATROS dodávame tiež veľkoobchodne za výrazne konkurencieschopné ceny! Pre viac informácií nás, prosím, neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +420 775 400 912, alebo na emaile  velkoobchod@mojedilna.cz .

 

Podobné produkty

Súprava na opravu závitu M7x1 - QUATROS QS14187S
€11,50

Dalšie vložky je možné zakúpiť aj samostatne. Priechodka na upevnenie kohútika nie je súčasťou dodávky. Túto opravnú súpravu je možné zakúpiť pre závity M5 až M18 s rôznymi...

Kód: QS14187S